تاریخ انتشار: ۲۸ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] سخنگوی سازمان امداد و نجات از برخورد دو سواری سمند در محور آشخانه به جنگل گلستان خبر داد و گفت: در اثر این حادثه ۷ مسافر مصدوم شده و سه نفر جان خود را از دست دادند. به گزارش ایسکانیوز به نقل از خبرگزاری آنا ، سیدمصطفی مرتضوی، سخنگوی سازمان امداد و نجات در […]

[ad_1]

 سمند

سخنگوی سازمان امداد و نجات از برخورد دو سواری سمند در محور آشخانه به جنگل گلستان خبر داد و گفت: در اثر این حادثه ۷ مسافر مصدوم شده و سه نفر جان خود را از دست دادند.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از خبرگزاری آنا ، سیدمصطفی مرتضوی، سخنگوی سازمان امداد و نجات در گفت‌وگویی به حوادث شب گذشته در خراسان شمالی اشاره و اظهار کرد: ساعت ۱۸:۱۶ روز گذشته در کیلومتر ۶۹ محور آشخانه به جنگل گلستان نرسیده به منطقه رباط دو دستگاه سواری سمند با یکدیگر برخورد کردند که متاسفانه بر اثر این حادثه ۷ مسافر مصدوم شدند که ۳ نفر از آنان توسط نیروهای هلا‌ل احمر به نزدیک‌ترین مرکز درمانی انتقال یافتند. همچنین ۳ نفر نیز در این حادثه جان خود را از دست دادند.

او هچنین در خصوص حوادث دیگر ۲۴ ساعت گذشته افزود: ساعت ۲۰:۰۱ شب گذشته زمین‌لرزه ۴٫۱ ریشتری در حوالی مقام هرمزگان به وقوع پیوست که بر اساس بررسی‌های تیم‌های ارزیاب خوشبختانه هیچ‌گونه خسارات جانی و مالی به همراه نداشته است.

۷۰۳

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس