تاریخ انتشار: ۲۷ ارد ۱۳۹۵

– رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان زنجان گفت: برخورد یک دستگاه خودرو سواری ال نود با کامیون ایسوزو در مسیر ارتباطی این استان یک کشته برجا گذاشت.

‌‌‌‌‌“گذارنیوز” :
سرهنگ علی اصغر شیرمحمدی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این حادثه مرگبار حوالی ساعت ۵:۳۰ صبح امروز /دوشنبه/ در کیلومتر ۱۰۰ خط شمالی اتوبان زنجان – قزوین رخ داد.
وی اظهار کرد: راننده خودرو سواری ال نود که از اساتید دانشگاهی بود به دلیل خستگی و خواب آلودگی با قسمت عقب این کامیون پارک شده در پارکینگ کنار جاده برخورد کرده و در دم فوت کرد.
شیرمحمدی افزود: سرعت خودروی سواری ال نود هنگام برخورد به حدی بالا بود که راننده در یک لحظه و به طرز دلخراشی جانش را از دست داده بود.
وی یادآور شد: حوالی ساعت ۱۷ عصر روز گذشته /یکشنبه/ نیز بر اثر برخورد یک دستگاه موتورسیکلت با خودرو سواری پراید در جاده زنجان – دندی، موتور سوار به شدت مصدوم و روانه بیمارستان شد.
رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان زنجان دلیل این تصادف رانندگی منجر به جرح و خسارت را، تجاوز به چپ از جانب راکب موتورسیکلت ذکر کرد.
شیرمحمدی افزود: در حادثه رانندگی دیگر نیز که حوالی ساعت ۱۱ صبح روز گذشته /یکشنبه/ در کیلومتر ۵۰ مسیر ارتباطی خدابنده – همدان اتفاق افتاد رانندگان دو دستگاه خودرو سواری پژو مصدوم و به منظور مداوا و درمان به بیمارستان امیرالمومنین خدابنده اعزام شدند.
وی دلیل وقوع این سانحه رانندگی منجر به جرح و خسارت را انحراف به چپ از جانب راننده یکی از خودروهای پژو ذکر کرد.
۵۹۷/۶۰۸۵

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس