تاریخ انتشار: ۱۳ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از اعمال قانون ۲۰۰ هزار راننده متخلف خودروهای سرویس مدارس در سال گذشته خبر داد. به گزارش ایسنا، سردار سید تیمور حسینی در حاشیه مراسم رونمایی از برچسب‌های سرویس مدارس و در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: مهمترین درخواست ما از والدین این است که برای جابجایی فرزندان […]

[ad_1]

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از اعمال قانون ۲۰۰ هزار راننده متخلف خودروهای سرویس مدارس در سال گذشته خبر داد.

به گزارش ایسنا، سردار سید تیمور حسینی در حاشیه مراسم رونمایی از برچسب‌های سرویس مدارس و در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: مهمترین درخواست ما از والدین این است که برای جابجایی فرزندان خود از سرویس‌های مجاز و دارای برچسب استفاده کنند.

وی افزود: متاسفانه مواردی در سال‌های گذشته وجود داشت که برخی از والدین با مشارکت یکدیگر خودروی عادی را به عنوان سرویس مدرسه انتخاب کرده بودند، در حالی که این خودرو فاقد شرایط لازم است، بنابراین به نظر می‌رسد که هزینه‌ای کمتر نباید جایگزین ایمنی فرزندان شود.

رئیس پلیس راهور تهران بزرگ درباره برخورد با تخلفات سرویس‌های مدارس در سال گذشته، گفت: آمارها نشان می‌دهد که در سال گذشته با ۲۰۰ هزار راننده متخلف سرویس‌های مدارس برخورد شده است، البته این برخورد تنها شامل نداشتن برچسب نیست و تمامی تخلفات از جمله نداشتن معاینه فنی و غیره را شامل می شود.

حسینی در پاسخ به سوال ایسنا درباره مبلغ جریمه سرویس‌های فاقد بر چسب مدارس، اظهار کرد: اگر خودروهای غیر مجاز به عنوان سرویس مدارس مورد استفاده قرار بگیرند،  ۴۰ هزار تومان جریمه خواهند شد.

رییس پلیس راهور تهران بزرگ با بیان اینکه سوارکردن بیش از ظرفیت مجاز نیز مشمول جریمه است، گفت: تکرار تخلفات منجر به توقیف وسیله نقلیه خواهد شد.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس