تاریخ انتشار: ۰۴ خرد ۱۳۹۵

– مدیرکل تعزیرات حکومتی گیلان به برخورد با واحدهای تولید بستنی و فرآورده های یخی و دیگر واحدهای صنفی عرضه محصولات غیر مجاز هشدارد داد.

‌‌‌‌‌“گذارنیوز” :
رضا قشلاقی عصر دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به تشدید نظارت ها افزود: با واحدهای تولید بستنی و فرآورده های یخی غیرمجاز و واحدهای صنفی که اقدام به عرضه و فروش کالاهای واحدهای غیرمجاز و بدون نام و نشان و غیر بهداشتی کنند با قاطعیت برخورد می شود.
وی اظهار کرد: در همین راستا، طرح نظارت بر واحدهای تولید بستنی و فرآورده های یخی در رشت آغاز و یک واحد غیرمجاز تولید بستنی نیز پلمپ شد.
وی تصریح کرد: در بازرسی از تعدادی واحد تولیدی و پخش بستنی و فرآورده های یخی ؛ واحدی که بدون مجوز و در محیطی کاملا غیربهداشتی در حال تولید بستنی و فالوده و بسته بندی جهت توزیع و پخش در واحدهای صنفی بود ، شناسایی شد و با هماهنگی یکی از شعب تعزیرات و با حکم قضایی این واحد پلمپ شد.
مدیرکل تعزیرات حکومتی گیلان از عمده دلایل وجود واحدهای غیرمجاز را فروش کالاهای تولید شده در سطح عرضه دانست .
وی تصریح کرد: شرایط محیطی اغلب واحدهای غیرمجاز نامطلوب و مواد اولیه ای که در کارگاه های غیرمجاز استفاده می شود غالبا فاقد کیفیت می باشد.
وی ضمن توصیه به شهروندان برای خرید نکردن از کالاهای بی نام و نشان و یا فاقد پروانه بهداشتی به واحدهای صنفی نیز هشدار داد که از خرید کالای بدون هویت و غیر بهداشتی خودداری کنند.
مدیرکل تعزیرات حکومتی گیلان از آمادگی این اداره کل جهت اقدام سریع و قاطع در برخورد با واحدهای متخلف خبر داد و گفت: مردم می توانند در صورت مشاهده هرگونه موارد تخلف بهداشتی و صنفی با شماره تلفن ۳۳۳۶۵۵۴۸ تماس بگیرند.
تعزیرات حکومتی دستگاه رسیدگی و صدور رای و اجرای آرای صادره شعب است و نظارت های مشترک در حوزه های کالا و خدمات ، بهداشت، دارو و درمان و قاچاق کالا و ارز در راستای حمایت از حقوق مصرف کننده و حمایت قضایی از ضابطان دستگاه های اجرایی را برنامه ریزی می کند.
۷۲۹۶/۶۰۷۰

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس