تاریخ انتشار: ۲۷ خرد ۱۳۹۴

اعضای تیم والیبال آمریکا در شرایطی به تهران سفر کرده اند که خبرنگارها فعال حوزه والیبال کمتر تصاویری از این تیم در اختیار دارند. به گزارش “ورزش سه”، ۲ دهه بعد از ورود اولین هیات ورزشی آمریکایی به ایران، ورزشکاران این کشور دوباره در سالن دوازده هزار نفری آزادی پا به میدان خواهند گذاشت. جایی […]

اعضای تیم والیبال آمریکا در شرایطی به تهران سفر کرده اند که خبرنگارها فعال حوزه والیبال کمتر تصاویری از این تیم در اختیار دارند.

تیم ملی والیبال امریکا

به گزارش “ورزش سه”، ۲ دهه بعد از ورود اولین هیات ورزشی آمریکایی به ایران، ورزشکاران این کشور دوباره در سالن دوازده هزار نفری آزادی پا به میدان خواهند گذاشت. جایی که قبلا کشتی گیران این کشور را با شور و شوق علاقمندان به ورزش ایران، آشنا کرده است. کشتی گیرها که پروپاقرص ترین مشتری های سفر به ایران بوده اند، اما هرگز جوی را که در هنگام بازی های والیبال بر سالن ۱۲هزار نفری حاکم می‌ شود را درک نکرده اند و این فرصتی که برای آنهاست که قاعدتا برای رقابت با تیم بزرگ ایران پای به میدان می‌ گذارند.

آمریکایی ها که همه بازی های دور رفت را در خانه پشت سر گذاشته و صدرنشین گروه B لیگ جهانی والیبال هستند، در سکوت خبری و تحت تدابیر امنیتی وارد تهران شدند تا کمتر فیلم و عکسی از آنها منتشر شود. این در حالی است که علاقمندان به والیبال که حالا تعدادشان به فوتبالدوستان تنه می‌ زند، به شدت در انتظار آغاز مسابقه ای هستند که بلیت هایش در ۴۰ دقیقه کاملا به فروش رفته است.

آنها در اولین اقدام به سطح شهر تهران رفتند و از برج میلاد دیدن کردند و با مردم حاضر در برج که برای بازدید در طبقات به سر می بردن عکس یادگاری گرفتند.برج های آمریکایی آمارهای اسنثنایی را در این لیگ جهانی از خود به جا گذاشته اند و به حق تا پایان هفته پنجم لیگ جهانی صدرنشین گروه B هستند. آنها تنها تیمی در سطح یک لیگ جهانی هستند که در تمامی مسابقات خود پیروز شده اند اگر چه ممکن است شکست اول شان در تهران رقم بخورد. بازدید آمریکایی از برج میلاد این حسن را داشت تا بفهمیم پرایدیف ستاره سابق تیم ملی والیبال آمریکا دوباره در جمع ملی پوشان این کشور حضور دارد. این از آن دسته از اطلاعاتی است که به دلیل حفاظت ویژه از تیم آمریکا خبرش به بیرون درز نکرده بود.

آنها در جوی دوستانه در تهران چرخ زده اند و از خوردن غذاهای لذیذ ایران لذت برده اند.حضور آمریکایی ها در برج میلاد و علاقه آنها به عکاسی از شهر تهران در بالاترین ارتفاع ممکن، بلافاصله از سایت برج میلاد به شبکه های اجتماعی سرایت کرده و علاقه مندان به رقابت های ورزشی را برای تماشای مسابقه جمعه تشنه تر ساخته است.

در این شرایط همه منتظر جمعه هستیم. این مسابقه ای است که اخبار و حواشی اش در صدر برترین های دنیا قرار خواهد گرفت. تیتر یکی بزرگ از ایران تا آمریکا؛ دو کشوری که حالا پای مهمترین مذاکرات سیاسی ممکن قرار دارند. البته حالا سال ها از زمانی که رقابت های ورزشی مشکلات سیاسی را حل می کرد گذشته است.نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس