تاریخ انتشار: ۱۱ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] جانشین فرمانده کل سپاه گفت: برجام می‌تواند معیار مناسبی برای سنجش روح تعامل‌پذیری دشمن در فضای جدید باشد. به گزارش ایلنا، سردار حسین سلامی روز پنجشنبه در آخرین روز هفدهمین اجلاس سالیانه بسیج اساتید در مشهد افزود: دشمن نشان داده است که از اساس با حیات معنوی، استقلال، موجودیت و عزت کشور ما در […]

[ad_1]

جانشین فرمانده کل سپاه گفت: برجام می‌تواند معیار مناسبی برای سنجش روح تعامل‌پذیری دشمن در فضای جدید باشد.

به گزارش ایلنا، سردار حسین سلامی روز پنجشنبه در آخرین روز هفدهمین اجلاس سالیانه بسیج اساتید در مشهد افزود: دشمن نشان داده است که از اساس با حیات معنوی، استقلال، موجودیت و عزت کشور ما در تضاد عمیق است.


وی با بیان اینکه در موقعیت سرنوشت ساز، خطیر و تعیین‌کننده‌ای از تاریخ اسلام و ایران زندگی می‌کنیم، اظهار کرد: اتفاقاتی که امروز در جهان اسلام رخ می‌دهد سیمای جهان را برای آینده‌ای نامعین ترسیم خواهد کرد.


وی گفت: غرب از تاریخ آموخته است که پیام‌های آسمانی اسلام به دلیل تطبیق با هماهنگی روح بشر به سرعت در دل ها و قلب ها نفوذ خواهد کرد.


جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران، قدرتمند شدن را راه بقا در مقابل دشمنانی دانست که می‌خواهند نظم نوین ایجاد کنند.


وی افزود: غربی‌ها به دنبال سیطره مطلق بر همه مناطق جهان هستند و ما بدون هیچ نگرانی به دنبال برهم زدن این سیطره هستیم.


وی اظهار کرد: تهاجم فرهنگی دشمن، سنگین است و تلاش می‌کند توفان تیره بی‌بندوباری را در همه جهان گسترش دهد لذا رسالت اساتید بسیجی تبیین و روشنگری توطئه دشمن برای جوانان می‌باشد.


هفدهمین اجلاس سالیانه بسیج اساتید با حضور یک هزار و ۲۰۰ نفر از استادان بسیجی دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی کشور از نهم تا یازدهم شهریور ماه در مشهد برگزار شد.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس