تاریخ انتشار: ۰۷ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] دو نفر از کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود در بیست و یکمین جشنواره هنر و ادبیات دینی و پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی برتر شدند. به گزارش ایسکانیوز، معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود گفت: مرضیه فاتح از کارکنان حوزه فرهنگی و حبیب‌الله برزجان کارمند حوزه روابط عمومی دانشگاه در جشنواره هنر و ادبیات […]

[ad_1]

دو نفر از کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود در بیست و یکمین جشنواره هنر و ادبیات دینی و پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی برتر شدند.

به گزارش ایسکانیوز، معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود گفت: مرضیه فاتح از کارکنان حوزه فرهنگی و حبیب‌الله برزجان کارمند حوزه روابط عمومی دانشگاه در جشنواره هنر و ادبیات دینی و پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی به‌عنوان نفرات برتر در بخش وبلاگ نویسی و خط شکسته‌نستعلیق شناخته شدند.

علی رضوانی افزود: این جشنواره در بخش‌های پژوهشی شامل پایان‌نامه، مقالات، وبلاگ و نرم‌افزار قرآنی، ادبیات دینی جشنواره استادان، کارکنان و دانشجویان شامل شعر، داستان‌نویسی، فیلم‌نامه‌نویسی، نمایشنامه‌نویسی، پوستر، عکس، فیلم کوتاه، پویانمایی و نماهنگ و رشته‌های بخش هنری استادان، کارکنان و دانشجویان برگزار شد.

وی بابیان اینکه اساتید، کارکنان و دانشجویان می‌توانند همه‌ساله در این جشنواره بزرگ شرکت کنند بیان کرد: بیست و یکمین جشنواره هنر و ادبیات دینی و پژوهشی قرآن و عترت در ۲۳ رشته در دانشگاه آزاد اسلامی همدان برگزار شد.

۲۰۱۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس