تاریخ انتشار: ۰۴ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] تیم فوتبال بارسلونا امروز(شنبه) بدون حضوربازیکن اسطوره ای خود لیونل مسی برابر تیم خیخون به پیروزی رسید. به گزارش ایسکانیوز، شاگردان لوییز انریکه درادامه برگزاری رقابت های هفته ششم لالیگای اسپانیا امروز درورزشگاه« ال مولینو» میهمان تیم اسپورتینگ خیخون بودند و برابر این تیم با نتیجه پنج برصفربه پیروزی رسیدند و به طور موقت […]

[ad_1]

بارسلونا

تیم فوتبال بارسلونا امروز(شنبه) بدون حضوربازیکن اسطوره ای خود لیونل مسی برابر تیم خیخون به پیروزی رسید.

به گزارش ایسکانیوز، شاگردان لوییز انریکه درادامه برگزاری رقابت های هفته ششم لالیگای اسپانیا امروز درورزشگاه« ال مولینو» میهمان تیم اسپورتینگ خیخون بودند و برابر این تیم با نتیجه پنج برصفربه پیروزی رسیدند و به طور موقت درصدرجدول رده بندی این لیگ قرار گرفتند.
لوییس سوارز دردقیقه ۲۹، رافینا در دقیقه ۳۹، نیمار دردقایق ۸۱ و ۸۸ و آراد توران دردقیقه ۸۵ برای تیم بارسلونا گلزنی کردند و تیمشان را به صدر بردند.
لوییس سوارز با این گل پنج گله شد و درصدرجدول گلزنان لالیگ قرار گرفت.
بارسلونا این برد ۱۳ امتیازی شد و با یک بازی بیشتر از رئال مادرید بالاتر از این تیم درصدر جدول رده بندی لالیگا قرار گرفت.
لیونل مسی بازیکن افسانه ای بارسلونا دراین دیدارحاضر نبود، این بازیکن هفته گذشته و درجریان برگزاری دیدار برابر آتلتیکو مادرید مصدوم شده و بنا براظهارات مسئولان باشگاه بارسلونا سه هفته از میادین فوتبال دور خواهد بود.
درهمین ارتباط بسیاری از کارشناسان بر این باور بودند که این تیم دردیدارهای پیش رو بدون مسی به مشکل برخواهد خورد که البته دراین دیدار اینگونه نشد.
پیش از این دیدار تیم ایبار با نتیجه ۲ بر صفر از رئال سوسیداد گذشت.
تیم های بیلبائو و لاس پالماس نیز تا ساعتی دیگر به ترتیب برابرتیم های سویا و رئال مادرید قرار می گیرند.
تیم بتیس نیز درنخستین دیدار هفته ششم تیم مالاگا را با یک گل از پیش رو برداشت.

منبع: ایرنا

۷۰۲/۶۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس