تاریخ انتشار: ۰۲ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] کانال تلگرامی نیوز برندگان احتمالی جشن برترین های فوتبال ایران را که امشب معرفی می شوند را منتشر کرده است. به گزارش خبرآنلاین، بهترین‌های لیگ پانزدهم امشب در سالن همایش‌های‌برج میلاد برگزار می‌شود و افراد برگزیده جوایزشان را دریافت خواهند کرد. انتخاب بهترین‌های لیگ به سان سال گذشته در دو قسمت آقایان و بانوان […]

[ad_1]

کانال تلگرامی نیوز برندگان احتمالی جشن برترین های فوتبال ایران را که امشب معرفی می شوند را منتشر کرده است.

به گزارش خبرآنلاین، بهترین‌های لیگ پانزدهم امشب در سالن همایش‌های‌برج میلاد برگزار می‌شود و افراد برگزیده جوایزشان را دریافت خواهند کرد.

انتخاب بهترین‌های لیگ به سان سال گذشته در دو قسمت آقایان و بانوان انجام می‌گیرد که در قسمت ابتدایی طبق اعلام سازمان لیگ آقایان در ۱۴ بخش به رقابت خواهند پرداخت که شامل برترین دروازه‌بان، برترین مدافع، برترین بازیکن خط میانی، برترین گلساز، بازیکن اخلاق، پدیده فصل (زیر ۲۳ سال)، برترین مربی، برترین باشگاه (قهرمان) بهترین هیات فوتبال استان، اخلاق مدارترین باشگاه، برترین داور، برترین کمک داور، آقای گل، مرد سال فوتبال است و همچنین در فوتبال بانوان نیز ۵ بخش خانم گل، بهترین بازیکن، بهترین داور، بهترین کمک داور و بهترین هیأت فوتبال میزبان در این مراسم انتخاب خواهند شد.

اما برنده مهمترین عناوین امشب چه کسانی خواهند بود؟

ناگفته پیداست که تا اعلام رسمی برندگان نمی‌شود با قطعیت در خصوص همه جوایز صحبت کرد اما آنطور که خبرها از سازمان لیگ به بیرون درز کرده مهمترین عناوین لیگ پانزدهم به شرح زیرخواهد بود:

بهترین دروازه‌بان: فرناندو خسوس (استقلال خوزستان)
بهترین مدافع: سیدجلال حسینی (نفت تهران)
بهترین هافبک: امید ابراهیمی (استقلال تهران)
بهترین مهاجم: مهدی طارمی (پرسپولیس)
بهترین مربی: عبدالله ویسی (استقلال خوزستان)
بهترین تیم: از بین استقلال خوزستان، پرسپولیس و ذوب آهن یک تیم برگزیده خواهد شد.
بازیکن اخلاق: قاسم حدادی‌فر (ذوب آهن)
بهترین داور: محسن ترکی
خانم گل بانوان: سارا قمی (ملوان بندر انزلی)
مرد سال فوتبال ایران: مهدی طارمی (پرسپولیس)

امسال گزینه‌های بخش‌های اصلی عادلانه‌تر به نظر می‌رسد به ویژه انتخاب مهدی طارمی به عنوان مرد سال با توجه به عملکرد قابل قبولش در فصل گذشته. در همین رابطه سازمان لیگ برای رفع تردید درخصوص اعمال سلیقه در انتخاب بهترین‌ها توضیحاتی را ارائه داده است؛ “برای انتخاب برترین‌های لیگ پانزدهم یک هیأت ژوری متشکل از کارشناسان خبره فوتبال تشکیل شده است. ضمن اینکه برای انتخاب برترین های لیگ از سرمربیان، مدیران عامل باشگاه های لیگ برتری، سرمربی تیم ملی، سردبیر خبرگزاری ها و روزنامه های ورزشی، گزارشگران و تهیه کنندگان برنامه های ورزشی صدا و سیما نیز رأی گیری شده است”. با این حال انتخاب بهترین‌های فصل گذشته به رغم رأی‌گیری از اهالی فن بازهم حرف و حدیث‌ها و انتقادات بسیاری به همراه داشت چراکه جوایز بین تیم‌ها و نمایندگانشان به گونه‌ای تقسیم شده بود که تقریباً همه راضی باشند و جای گلایه‌ای باقی نماند. به همین بهانه برگزیده‌های فصل گذشته را نیز مرور می‌کنیم؛

بهترین دروازه‌بان: علیرضا بیرانوند (نفت تهران)
بهترین مدافع: وریا غفوری (سپاهان اصفهان)
بهترین هافبک: آندرانیک تیموریان (تراکتورسازی تبریز)
بهترین مهاجم: مهدی طارمی (پرسپولیس)
بهترین مربی: حسین فرکی (سپاهان اصفهان)
بهترین تیم: نفت تهران
بازیکن اخلاق: ابراهیم صادقی (سایپا)
بهترین داور: محمد صالحی
پدیده لیگ: ارسلان مطهری (نفت تهران)
مرد سال فوتبال ایران: قاسم حدادی‌فر (ذوب آهن)

یکی از مهمترین ابهامات برگزیدگان فصل گذشته انتخاب مهدی طارمی با هفت گل به عنوان بهترین مهاجم لیگ بود آن هم درحالی که ادینهو به تنهایی بیست گل برای تراکتور به ثمر رسانده بود یا انتخاب قاسم حدادی‌فر به عنوان مرد سال درشرایطی که در پست او آندو به عنوان بهترین هافبک برگزیده شده بود. درمجموع مصلحت‌اندیشی جزئی لاینفک از گزینش‌های فوتبال ایران است. حال باید دید آیا امسال هم به رسم هرسال مصلحت‌اندیشی‌های همیشگی در انتخاب‌ها تأثیرگذار خواهد بود یا خیر.

[ad_2]

منبع:عصر ایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس