تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] وزیر جهاد کشاورزی گفت: موافقتانه‌ای با سازمان مدیریت امضا شد و مجوزی از دولت گرفتیم تا با طی مراحل قانونی برخی ساختمان‌ها به فروش برسد. به گزارش خبرنگار پارلمانی ایلنا، محمود حجتی در پاسخ به سوال علیرضا محجوب، نادر قاضی‌پور و لاهوتی با ابراز تشکر از اینکه نمایندگان به مشکلات و نواقص وزارتخانه‌ها توجه […]

[ad_1]

وزیر جهاد کشاورزی گفت: موافقتانه‌ای با سازمان مدیریت امضا شد و مجوزی از دولت گرفتیم تا با طی مراحل قانونی برخی ساختمان‌ها به فروش برسد.

به گزارش خبرنگار پارلمانی ایلنا، محمود حجتی در پاسخ به سوال علیرضا محجوب، نادر قاضی‌پور و لاهوتی با ابراز تشکر از اینکه نمایندگان به مشکلات و نواقص وزارتخانه‌ها توجه دارند، گفت: با توجه به پیش‌بینی قانون بودجه ۹۳ و ۹۴ و ۹۵ و با توجه به محدودیت منابع عمومی، دولت کاری کرد که اگر چنانچه نیاز است ساختمانی احداث شود، اگر ساختمان در وزارتخانه باشد و مازاد اعلام شود، در صورت تصویب دولت، به صورت درآمد-هزینه‌ای، دستگاه مربوطه بتواند در مورد ساختمان خود تصمیم بگیرد.


او افزود: ضمن اینکه پراکندگی بسیاری در زمینه استقرار ستادهای مختلف این وزارتخانه وجود داشت و موافقتانه‌ای با سازمان مدیریت امضا شد که در تاریخ ۱۸/۳/۹۳ مجوزی از دولت گرفتیم تا با طی مراحل قانونی به فروش برسد و با موافقت‌نامه با سازمان مدیریت ساختمان جدید خریداری شود که این کار در حال انجام شدن است.


در اختیار قرار دادن کود فسفاته به شرکت حمایتی


وزیر جهاد کشاورزی افزود: اما در مورد مصوبه ستاد تدابیر ویژه باید بگویم در دولت قبل مصوبه‌ای امضا می‌شود که منابعی از طریق صندوق توسعه در اختیار شرکت‌های تولیدی برای تامین کالاهای اساسی قرار بگیرد که بر اساس آن مصوبه ما در مرداد سال ۹۲ که هم فصل کشت بود و هم زمان در حال از دست رفتن بود، هیچ کودی وارد کشور نشده بود. کود اوره از داخل و کود فسفاته از خارج کشور تامین می‌شود که ما از آن محل حدود ۲۱۰ میلیون یورو کود خرید کردیم که از شرکت‌های مختلفی تامین شد. بخشی از این خرید را به کشت گرمسیری رساندیم. بخشی از این کود‌ها هم به کشت سال بعد رسید. همه این‌ها در اختیار شرکت حمایتی قرار گرفت. ضمن اینکه هر کیسه این کود‌ها ۷۳ تا ۷۵ هزارتومان تمام می‌شد.


ادامه دارد …

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس