تاریخ انتشار: ۲۵ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: برای احداث بیمارستان شهرستان دنا تمام تلاش خود را خواهم کرد. به گزارش ایسنا،  دکتر سید حسن هاشمی در جلسه شورای اداری شهرستان دنا در استان کهگیلویه و بویراحمد که به نمایندگی از رییس جمهور به این شهرستان سفر کرد، افزود: احداث بیمارستان از مهم‌ترین مطالبات مردم […]

[ad_1]

دکتر حسن هاشمی وزیر بهداشت

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: برای احداث بیمارستان شهرستان دنا تمام تلاش خود را خواهم کرد.

به گزارش ایسنا،  دکتر سید حسن هاشمی در جلسه شورای اداری شهرستان دنا در استان کهگیلویه و بویراحمد که به نمایندگی از رییس جمهور به این شهرستان سفر کرد، افزود: احداث بیمارستان از مهم‌ترین مطالبات مردم و مسئولان این شهرستان است و در این زمینه ما پیشنهادی به سازمان مدیریت خواهیم داد و تلاش خواهیم کرد این مورد محقق شود.

وی افزود: در این ۳۷ سال پیروزی انقلاب اسلامی، خدمات خوبی در حوزه راه ارتباطی، آبرسانی، بهداشت و درمان به شهرستان دنا انجام شده که البته به معنای این نیست که خدمات جوابگو است، بلکه این خدمات باید توسعه یابد. خدمات رسانی به شهرستان دنا را در تمامی حوزه‌ها مطلوب است.

وزیر بهداشت خاطرنشان کرد: راه ارتباطی، عمران روستایی و توسعه زیرساخت بهداشت و درمان و مهار آب‌های سطحی و اشتغال از مهم‌ترین مشکلات این حوزه است که به عنوان نماینده دولت به مسئولان مربوطه منتقل خواهم کرد. وجود ۱۸ پزشک عمومی، چهار دندانپزشک، بهسازی و ساخت خانه‌های بهداشت و چهار متخصص از مهم‌ترین خدمات در دولت تدبیر و امید به این شهرستان بوده است.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس