تاریخ انتشار: ۱۴ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] عضو شورا ی اسلامی شهر تهران گفت: برای جلوگیری از این فضای تهمت‌زنی و پرونده‌سازی باید هر چه سریع‌تر تکلیف پرونده مالی در شهرداری روشن شود و تا زمانی که نهایی نشده از تهمت زدن و مصاحبه علیه هم بپرهیزیم. به گزارش ایسنا، احمد مسجد جامعی در دویست و هشتاد و هشتمین جلسه شورا […]

[ad_1]

عضو شورا ی اسلامی شهر تهران گفت: برای جلوگیری از این فضای تهمت‌زنی و پرونده‌سازی باید هر چه سریع‌تر تکلیف پرونده مالی در شهرداری روشن شود و تا زمانی که نهایی نشده از تهمت زدن و مصاحبه علیه هم بپرهیزیم.

به گزارش ایسنا، احمد مسجد جامعی در دویست و هشتاد و هشتمین جلسه شورا با اشاره به حواشی چند روز اخیر، گفت: من پیشتر ها هم گفته بودم که دفاع از حیثیت یک عضو شورا دفاع از حیثیت جمعی ما است و در این زمینه باید هیات رییسه قبل از همه ورود کند.

وی ادامه داد: این نباید باعث شود که حق اعتراض و تذکر از عضو شورا سلب شود؛ چرا که تذکر یکی از روش‌های اعضای شورا برای ادای حق نمایندگی‌شان است.

مسجد جامعی افزود: با گزارش مسائل مالی شهرداری بسیاری از این پرونده سازی‌ها و تهمت‌زنی آغاز شد که البته برخی از این پرونده سازی‌ها هم جعلی بود و من معتقدم که هیات رییسه دقیقا از همین جا باید ورود می‌کرد.

وی در ادامه با اشاره به موضوع بر خورد با سایت‌ها و رسانه‌ها، گفت: من نظرم این نبوده و نیست که با سایت خبری برخورد و تعطیل شود. ما هیچ گاه قائل به این نیستیم که با جریان آزاد اطلاعات برخورد کنیم.

این عضو شورا افزود: متاسفانه در حال حاضر زاویه نگاه ها در شورا نسبت به یکدیگر عو ض شده و باید این طرز نگاه‌ها اصلاح شود ، باید در این یکساله از حیثیت شورا ، جریان آزاد اطلاعات و اطلاع رسانی دفاع کنیم و این امر هم یک نقطه شروعی دارد که همان گزارش مالی شهرداری است و من پیشنهاد می‌دهم در این فضا که پرونده سازی‌ها و تهمت‌ها رواج یافته برای پیشگیری از آن هر چه سریعتر تکلیف پرونده مالی شهرداری مشخص شود .

بنا براعلام سایت شورای شهر، مسجد جامعی یاد آور شد: تا زمانی که تکلیف این پرونده نهایی نشده از تهمت زدن و مصاحبه علیه هم بپرهیزیم و در این شرایط هیات رییسه شورا باید به سخن اعضا توجه کند.

مسجد جامعی در خاتمه گفت: دفاع از حقوق رسانه‌ها و دفاع از آرای مردم جزو وظایف ذاتی ما است که باید به آن عمل کنیم.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس