تاریخ انتشار: ۱۸ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] وزیراقتصاد گفت که برای تعامل با بانک‌های بزرگ جهانی به بهانه پولشویی و تامین مالی تروریسم دچار مشکل هستیم. به گزارش ایلنا، علی طیب‌نیا در حاشیه جلسه امروز هیات دولت،  با بیان اینکه بانک‌های ایرانی برای تعامل با بانک‌های جهانی هیچ مشکلی نداریم، گفت: در حال حاضر تعاملات ما با بانک‌های کوچک و متوسطجهانی در […]

[ad_1]

وزیراقتصاد گفت که برای تعامل با بانک‌های بزرگ جهانی به بهانه پولشویی و تامین مالی تروریسم دچار مشکل هستیم.

به گزارش ایلنا، علی طیب‌نیا در حاشیه جلسه امروز هیات دولت،  با بیان اینکه بانک‌های ایرانی برای تعامل با بانک‌های جهانی هیچ مشکلی نداریم، گفت: در حال حاضر تعاملات ما با بانک‌های کوچک و متوسطجهانی در حال انجام است اما همچنان با برخی از بانک‌های بزرگ دچار مشکل هستیم.


وی به دوران پسا برجام اشاره کرد و گفت: ما تصور می‌کردیم که بعد از برجام می‌توانیم با بانک‌های بزرگ کار کنیم اما به دلایلی همچون صورت‌های مالی بانک‌های ما و بهانه‌ پولشویی و تامین مالی تروریسم، نتوانسته‌ایم با این بانک ‌ها کار کنیم.


وزیر اقتصاد با بیان اینکه برخی محدودیت‌ها رفع شده است، گفت: ما پیش از این جزء لیست سیاه عدم مبارزه با پولشویی بودیم که حالا از این لیست خارج شده‌ایم. همچنین دیگر برای وصول پول نفت مشکلی نداریم در حالیکه پیش از این هزینه‌ بسیاری بابت دریافت پول نفت پرداخت می‌کردیم اما اکنون بدون هزینه اضافی از منابع حاصل از فروش نفت بهره می‌بریم.


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس