تاریخ انتشار: ۰۴ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] استاندار آذربایجان‌غربی تاکید کرد برای بهبود فضای کسب و کار باید قوانین و آیین‌نامه‌های زائد اصلاح شوند. به گزارش ایلنا، قربانعلی سعادت عصر امروز در جلسه حمایت قضایی از سرمایه‌گذاری در آذربایجان غربی که با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین سید مهدی قریشی امام جمعه ارومیه، مسئولان اجرایی و مدیران قضایی برگزار شد، گفت: اصلاح قوانین […]

[ad_1]

استاندار آذربایجان‌غربی تاکید کرد برای بهبود فضای کسب و کار باید قوانین و آیین‌نامه‌های زائد اصلاح شوند.

به گزارش ایلنا، قربانعلی سعادت عصر امروز در جلسه حمایت قضایی از سرمایه‌گذاری در آذربایجان غربی که با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین سید مهدی قریشی امام جمعه ارومیه، مسئولان اجرایی و مدیران قضایی برگزار شد، گفت: اصلاح قوانین و آیین‌نامه‌های زائد در بخش تولید، سیستم بانکی و حوزه کسب و کار امری ضروری است.


وی افزود: برخی آیین‌نامه‌ها در بخش تولید و واحدهای تولیدی اخلال ایجاد می‌کنند که در راستای بهبود این وضعیت می‌توان از کمک سازمان بازرسی و قوه‌قضاییه بهره برد. تعدد و تداخل بخشنامه‌ها، زمینه تفسیرهای متعدد و متفاوت از قوانین را برای مجریان فراهم می‌کند که این امر از موانع مهم حوزه سرمایه‌گذاری است.


حجت الاسلام والمسلمین سید مهدی قریشی امام‌جمعه ارومیه هم در این جلسه گفت: تولیدکنندگان استان مشکلات بسیاری دارند که چاره‌اندیشی برای رفع مشکلات وظیفه شرعی مسئولان است و باید اهتمام جدی در این‌باره داشته باشند.


توکل حیدری رئیس کل دادگستری آذربایجان‌غربی هم در این جلسه گفت: درصددیم با همراهی کارشناسان، قوانین و آیین‌نامه‌های مخل بخش تولید و واحدهای تولیدی را احصا و آنها را اصلاح کنیم.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس