تاریخ انتشار: ۱۲ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] ساسان انصاری، قربانی بازگشت رضاییان به پرسپولیس خواهد شد. به گزارش ایسکانیوز، پس از مخالفت آنتونی گولتس با فسخ قراردادش با پرسپولیس، قرعه به نام ساسان انصاری افتاد تا با جدا شدنش از جمع سرخپوشان، یک سهمیه را برای بازگشت رامین رضاییان باز کند. به گزارش خبرنگار طرفداری، ساسان انصاری که با نظر شخص […]

[ad_1]

ساسان انصاری، قربانی بازگشت رضاییان به پرسپولیس خواهد شد.

به گزارش ایسکانیوز، پس از مخالفت آنتونی گولتس با فسخ قراردادش با پرسپولیس، قرعه به نام ساسان انصاری افتاد تا با جدا شدنش از جمع سرخپوشان، یک سهمیه را برای بازگشت رامین رضاییان باز کند.

به گزارش خبرنگار طرفداری، ساسان انصاری که با نظر شخص برانکو در تابستان به پرسپولیس پیوسته‌بود، با ترافیک بازیکنان چپ پا در این تیم، فرصت عرض اندام پیدا نکرد و پس از حضوری چند دقیقه‌ای در چهار دیدار پرسپولیس در لیگ برتر، ناچار به جدایی از جمع سرخپوشان شد. هافبک درخشان فصل گذشته فولاد خوزستان طی جلساتی که با برانکو و مسئولان پرسپولیس داشته، آن‌ها را متقاعد کرده که اجازه جدایی این بازیکن را بدهند.

ساسان انصاری پیش از پایان یافتن مهلت نقل و انتقالات لیگ برتر، با حضور در هیئت فوتبال استان خوزستان قراردادش با پرسپولیس را فسخ خواهد کرد.

گفتنی است فولاد خوزستان مهمترین مشتری ساسان انصاری است و برای بازگشت او در چندین نوبت دست به کار شده‌است.

۴۰۱/۶۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس