تاریخ انتشار: ۲۴ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] مدیر امور کمیسیون های دبیر خانه شورای عالی عتف از ارائه نخستین گزارش عملکرد اجرایی قانون حمایت ازشرکت ها و موسسات دانش بنیان و تجاری سازی نوآوری ها و اختراعات در یکصد و چهل و چهارمین جلسه کمسیون دائمی شورای عالی علوم، تحقیقات و فناوری، خبر داد. به گزارش ایسکانیوز به نقل از روابط […]

[ad_1]

مدیر امور کمیسیون های دبیر خانه شورای عالی عتف از ارائه نخستین گزارش عملکرد اجرایی قانون حمایت ازشرکت ها و موسسات دانش بنیان و تجاری سازی نوآوری ها و اختراعات در یکصد و چهل و چهارمین جلسه کمسیون دائمی شورای عالی علوم، تحقیقات و فناوری، خبر داد.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از روابط عمومی شورای عالی علوم، تحقیقات و فناوری (عتف)، مهندس الهه عباسی، مدیر امور کمیسیون های دبیرخانه این شورای عالی در رابطه با برگزاری جلسه صد و چهل و چهارم کمیسیون دائمی در روز چهارشنبه ۲۷ مرداد توضیحاتی ارائه داد.

وی ضمن اشاره به اهمیت دستور این جلسه گفت: دستور اصلی جلسه ارائه گزارش عملکرد اجرایی قانون حمایت از شرکت ها و موسسات دانش بنیان و تجاری سازی نوآوری ها و اختراعات، متشکل از سه بحث اصلی؛ عملکرد صندوق نوآوری و شکوفایی؛ عملکرد کارگروه تشخیص مصادیق شرکت ها و موسسات دانش بنیان و عملکرد دبیرخانه شورای عالی عتف در حوزه مذکور خواهد بود.

عباسی افزود: در این جلسه دکتر بهزاد سلطانی، رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی، دکتر صاحبکار، سرپرست امور شرکت‌ها و مؤسسات دانش‌بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و دکتر سروش قاضی نوری، عضو هیئت علمی دانشگاه علامه طباطبایی و به نمایندگی از دبیر ستاد تجاری سازی و شرکت های دانش بنیان حضور خواهند داشت.

مدیر امور کمیسیون های دبیرخانه شورای عالی عتف در خصوص اهمیت ارائه این گزارش ادامه داد: بر اساس ماده دو قانون حمایت از شرکت ها و موسسات دانش بنیان و تجاری سازی نوآوری ها و اختراعات، شورای عالی عتف مسئولیت سیاست گذاری، برنامه ریزی و پیگیری اجرای این قانون را بر عهده دارد. وی اضافه کرد: از زمان ابلاغ این قانون در سال ۱۳۸۹ و تهیه نسخه نهایی آیین نامه اجرایی آن در سال ۱۳۹۳ ، تاکنون گزارشی در خصوص عملکرد آن ارائه نشده است. عباسی گفت: اما با کوشش دبیرخانه شورای عالی عتف و سایر دست اندرکاران برای اولین بار این گزارش آماده شده و روز چهارشنبه درکمیسیون دائمی شورای عالی عتف ارائه خواهد شد.

گفتنی است این جلسه در محل وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برگزار می شود.

۲۰۱۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس