تاریخ انتشار: ۱۲ اسف ۱۳۹۴
آیت الله هاشمی رفسنجانی:

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام با تاکید براینکه برای آیت‌الله طبسی جایگزینی نمی‌بینم، گفت: آیت‌الله طبسی همچنان دچار عارضه مغزی هستند که باید مردم دعا کنند تا خداوند ایشان را به ما برگرداند و بهبودی پیدا کنند.

به گزارش “گذارنیوز”  آیت‌الله اکبر هاشمی‌رفسنجانی دقایقی پیش در حاشیه عیادت از آیت‌الله واعظ‌طبسی نماینده ولی‌فقیه در استان‌های خراسان اظهار داشت: وقتی‌ می‌بینم برای این استان و تشکیلات آستان قدس رضوی چه کارهایی انجام داده برای آیت‌الله طبسی جایگزینی نمی‌بینم٬ صداقت٬ دانش٬ امانت و فداکاری آیت‌الله طبسی مثال‌زدنی است.

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه اگر آیت‌الله واعظ‌طبسی می‌خواستند از حق تولیت استفاده کنند، قطعاً با وجود این موقوفات میلیاردر می‌شدند، گفت: آیت‌الله واعظ‌طبسی عاشق امام رضا(ع) و مشهدمقدس بود.

آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی با بیان اینکه پزشکان هر اقدامی که توانسته‌اند را انجام داده‌اند، خاطرنشان کرد: آیت‌الله طبسی همچنان دچار عارضه مغزی هستند که باید مردم دعا کنند تا خداوند ایشان را به ما برگرداند و بهبود پیدا کنند.

وی در خاتمه با تاکید براینکه به‌راحتی جایگزینی برای آیت‌الله واعظ‌طبسی پیدا نخواهد شد٬ خاطرنشان کرد: ایشان از پیش انقلاب از شخصیت‌های انقلابی و مبارز بودند و مجاهدت‌های بزرگ انجام داده‌اند و در این مدت نیز مدیر بزرگی بودند.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس