تاریخ انتشار: ۳۰ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] سنگربان شیلیایی تیم فوتبال منچسترسیتی دلیل خروجش از ورزشگاه نیوکمپ را به نگرانی‌اش برای از دست دادن جایگاهش به عنوان دروازه‌بان شماره یک کاتالان‌ها ربط داد. به گزارش ایسکانیوز، کلودیو براوو که در آخرین هفته از بازار نقل‌و‌انتقالات تابستان امسال بارسلونا را به مقصد منچسترسیتی ترک کرد می‌گوید دلیل اینکه قهرمان اسپانیا را ترک […]

[ad_1]

سنگربان شیلیایی تیم فوتبال منچسترسیتی دلیل خروجش از ورزشگاه نیوکمپ را به نگرانی‌اش برای از دست دادن جایگاهش به عنوان دروازه‌بان شماره یک کاتالان‌ها ربط داد.

به گزارش ایسکانیوز، کلودیو براوو که در آخرین هفته از بازار نقل‌و‌انتقالات تابستان امسال بارسلونا را به مقصد منچسترسیتی ترک کرد می‌گوید دلیل اینکه قهرمان اسپانیا را ترک کرد، ترس از نیمکت‌نشینی در این تیم بوده است.

با اینکه انتقال براوو به ورزشگاه اتحاد بیش از هرچیز برای او منافع مالی داشت – حقوق او دو برابر شد – او احتمال نیمکت‌نشینی‌اش را دلیل اصلی ترک بارسلونا می‌داند. این در حالی است که روبرت فرناندس، مدیر ورزشی باشگاه بارسلونا چندی پیش تأکید کرد، هیچ کسی به براوو نگفته که قرار است دروازه‌بان دوم این تیم شود.

براوو در گفت‌و‌گو با رادیو کادناسر اسپانیا اظهار داشت: من صادق بودم و به باشگاه بارسلونا گفتم که نمی‌خواهم نیمکت‌نشین شوم. باشگاه به من پیشنهاد قراردادی جدید را داد اما ما با یکدیگر صادقانه حرف زدیم و من گفتم که نمی‌خواهم چهار سال دیگر از وقتم را در این تیم در حالی که به زحمت فرصت بازی به دست می‌آورم، سپری کنم.

در روزهای پایانی بازار نقل‌و‌انتقالات تابستانی گزارش‌هایی در رسانه‌های اسپانیایی منتشر شد مبنی بر اینکه رابطه میان کلودیو براوو و همتای آلمانی او مارک آندره تراشتگن در بارسلونا چندان خوب نیست، به خصوص پس از حرکتی که دروازه‌بان آلمانی کاتالان‌ها انجام داد. (او در ابتدای یکی از بازی‌های بارسلونا که براوو در ترکیب اصلی قرار داشت، هنگام اعلام نام براوو از بلندگوهای ورزشگاه، برخلاف سایر بازیکنان هم‌تیمی شیلیایی‌اش را تشویق نکرد)

با این حال براوو تأکید کرد آنچه رسانه‌ها درباره رابطه میان او و تراشتگن اعلام کرده‌اند صرفاً یک سوء برداشت بوده است و آنها با یکدیگر مشکلی ندارند.

براوو عنوان کرد: این چیزهایی که گفته می‌شود جز تأسف و نارحتی چیزی دیگری به همراه ندارند چون هیچ کدام‌شان صحت نداشتند. من و تراشتگن هرگز با یکدیگر مشکلی نداشتیم و در واقع رقابتی که میان ما به وجود آمد به نفع هر دوی ما بود.

۶۰۵/۶۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس