تاریخ انتشار: ۲۳ تیر ۱۳۹۴

برانکو ایوانکوویچ بعد از ناکامی در جذب یک بازیکن کروات و یک مهاجم یونانی این بار می خواهد بازیکن صربی را به تیمش بیاورد که در لالیگا بازی کرده است. به گزارش گذار نیوز، آندریا کالودرویچ ، جدیدترین گزینه پرسپولیسی ها برای خط حمله شان است. مهاجمی که برانکو او را به پرسپولیسی ها پیشنهاد […]

برانکو ایوانکوویچ بعد از ناکامی در جذب یک بازیکن کروات و یک مهاجم یونانی این بار می خواهد بازیکن صربی را به تیمش بیاورد که در لالیگا بازی کرده است.

آندریا کالودرویچ

به گزارش گذار نیوز، آندریا کالودرویچ ، جدیدترین گزینه پرسپولیسی ها برای خط حمله شان است. مهاجمی که برانکو او را به پرسپولیسی ها پیشنهاد داده و به تهران می آید تا قراردادش را نهایی کند. پیشنهاد برای این فوروارد هم همان ۲۵۰ هزار دلار است. این بازیکن ۲۸ ساله صربستانی که سال قبل در اف سی تون سوئیس دو گل زده و در نیم فصل دوم هم در لیگ استرالیا برای بریزبان توانسته ۷ گل بزند سابقه بازی و گلزنی در تیم های سرشناسی مثل راسینگ سانتاندر و ستاره سرخ بلگراد را در کارنامه دارد. این فوراورد را برانکو بعد از آن به پرسپولیسی ها پیشنهاد داد که دو گزینه قبلی اش حاضر به بازی در ایران با این رقم نشدند.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس