تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۱۳۹۴
دیگر کسی از پرسپولیس جدا نمی شود

سرمربی پرسپولیس که در پایان دیدار با استقلال خوزستان با رویی خندان و خوشحال از پیروزی تیمش ایران را ترک کرده بود اکنون در حالی در پایان مرخصی اش به ایران بازگشته که شرایط به سود تیمش نیست.

به گزارش “گذار خبر”، سرمربی کروات پرسپولیس در حالی امروز صبح به تهران بازگشته که شرایط تیمش کاملا از روزی که ایران را به مقصد زاگرب برای پشت سر گذاشتن مرخصی ترک کرده بود متفاوت است. عدم موفقیت در نقل و انتقالات در کنار اتفاقاتی عجیب که برای دروازه بان ملی پوش تیمش رخ داده باعث شد تا او در ابتدایی ترین ساعت حضورش ابتدا تمرین نوبت صبح تیمش را لغو کند و به دیدار سرپرست باشگاه برود. او در ادامه نشستی در محل تمرین تیمش تدارک دید تا برابر خبرنگاران به سوالات آنها پاسخ دهد. صبحت های سرمربی پرسپولیس را در ادامه می خوانید.

کسی دیگر از ما جدا نمی‌شود

از امروز با تمرینات کارمان را شروع می کنیم. اردوی ما در دوبی لغو شده و با توجه به وضعیت تمام کارهای ما پیش از دیدار با سپاهان را در تهران برگزار خواهیم کرد. در تهران و در آزادی و درفشی فر تمرین خواهیم کرد. آقای کمندانی و حیدریه با تیم ملی امید هستند و باید شرایط دیگر بازیکنانم را بسنجم و انتظار یک شوق در بازیکنانم دارم. از بازیکنانی که رفتند آقای ایمان صادقی هستند و هیچکس دیگر قرار نیست از تیم جدا شود و در سه چهار روز آینده خواهیم دید که چه کسی خواهد آمد.

اولویت ما برای جذب بازیکن جدید دروازه بان است و به موقع اطلاعات را خواهیم داد. در جام شهدا شرکت خواهیم کرد و دو بازی در این تورنمنت خواهیم داشت.

دستیار دیگری نمی‌خواهم

آقای پانادیچ به کرواسی رفتند چون قبل از سال نوی میلادی پدر او تحت عمل جراحی قرار گرفت و البته با پیشنهادی مواجه شد. از من پرسید و به او گفتم تو در کشورت کرواسی هستی و نیاز است که کار کنی. من هنوز فکری برای کمک مربی جدید نکردم و نمی خواهم هر کسی که از راه برسد را انتخاب کنم و تصمیم گرفتم تا پایان فصل کسی را جذب نخواهیم کرد. نه کمک کروات و نه کمک داخلی. کمک هایم در حال حاضر حضور دارند.

افاضلی دوست قدیمی من است

هومن افاضلی قبل از هر چیزی ادم بادانش فوتبال است. بالاترین مدرک مربیگری را دارد و فوتبال را خیلی خوب می فهمد اما همانطور که عرص کردم با توجه به موقعیتی که برای پانادیچ به وجود آمد شگفت زده شدیم و هنوز فکری در این باره نکردیم. با هومن دوست قدیمی هستیم و از قدیم فوتبال را آنالیز کردیم و هیچ چیز مشخص نیست. ایشان در سال ۲۰۰۶ در کادر تیم ملی حضور داشت.

نمی‌دانم چرا نوراللهی در تیم امید نیست

احمد نوراللهی نمی دانم به چه دلیلی دعوت نشده. هیچ کدام از ما منع نکردیم او را برای حضور در تیم ملی و خیلی تشویق کردیم. از ابتدای فصل مشکلات زیادی بابت مصدومیت پشت سر گذاشت. بازی های زیادی را بازی نکرد و در دیدار با استقلال خوزستان هم سوال بزرگ در مورد بازی کردن او بود و تنها در دو تمرین ما پیش از این بازی حضور داشت و نمی دانم چرا برای تیم ملی امید به میدان نرفت. او مصدوم بود. او ۴ روز در فیزیوتراپی حضور داشت و جدا از سایر بازیکنان تمرین می کرد و نمی دانم مشکل کجا بود. دوست داشتیم او برای تیم ملی بازی کند و بعد از سال ها تیم امید به المپیک صعود کند.

کفشگری می‌خواهد بازی کند

بنده عرض کردم بارها به بازیکنانم در نیم فصل اول اعتقاد داشتم و دنبال بازیکن جدیدی نخواهیم رفت. ایمان صادقی اینطور ارزیابی کرده که برود جایی که بازی کند. باشگاهی که این جاه طلبی را دارد به لیگ برتر برسد. ما نخواستیم مانع او شویم. چنین وضعیتی در مورد کفشگری وجود دارد و او می خواهد فیکس باشد. چنین چیزی در پرسپولیس تضمین شده نیست. او البته بازی های زیادی کرد و در بازی های زیادی به دلیل مصدومیت از دست داد. در بازی با ملوان در زمان گرم کردن مصدوم شد. ما هیچکس را بیرون نمی کنیم اما وقتی خودش بخواهد برود مانع نمی شویم.

آمدن کسی قطعی نیست

ما هر کاری که انجام دادیم با هماهنگی باشگاه بوده. ما اعلام کردیم حاضر نیستیم اسم ببریم تا زمانی که کار قطعی نشده و به این دلیل حاضر به اسم بردن نیستیم. خیلی صحبت ها در مورد فروزان بوده اما به راه آهن رفت و به همین دلیل بهتر است صبر کنیم. در مورد بیرانوند هم موضوع این است و تا زمانی که قطعی نشود صحبت نمی کنم.

مشکل سوشا یک واقعه تلخ بود

در مورد سوشا؛ ایشان دروازه بان ماست و در تیم ملی است. این وضعیتی بدی برای باشگاه به وجود آمده. برای خودش و خانواده اش هم بدتر. ما ذیصلاح نیستیم و باید ارگان ها در این باره حرف بزند و اقدام کند. ما و باشگاه تا جایی که در توان مان باشد از او حمایت می کنیم و هیچ کس مقصر نیست تا زمانی که ثابت نشود. اما تکرار می کنیم این برای باشگاه یک واقعه تلخ است.

به دنبال یک گلر خوب هستیم

گزینه ما برای دروازه پرسپولیس یک دروازه‌بان خوب است. دروازه‌بان‌های داخلی همه تحت قرارداد باشگاه ها هستند و جذب آنها سخت است.

ما در مورد تمام راهکارها فکر میکنیم و در ۳ تا ۵ روز آینده همه چیز قطعی می شود. آسیایی یا ایرانی یا غیره، موضوع نیست و ما به دنبال دروازه بان خوب هستیم. برای ما جالب است که نسبت به زمانی که قبلا بودم اکنون دروازه بانان خوبی حضور دارند. رحمتی و میرزاپور و… قبلا بودند اما اکنون هر تیمی یک دروازه‌بان دارد.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس