تاریخ انتشار: ۰۴ آبا ۱۳۹۴
اولتیماتومی به من نداده اند

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: مقابل ملوان به هیچ بازیکنی به خاطر دربی استراحت نمی‌دهم.

به گزارش “گذار خبر”، برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری پیش از دیدار پرسپولیس و ملوان در هفته دهم لیگ برتر گفت: بعد از ایام سوگواری دوباره دور هم جمع شدیم و باز هم ایام محرم را به همه تسلیت می‌گویم. درباره بازی فردا باید بگوییم که زیاد نیاز نیست صحبت کنم چرا که قطعاً‌ بازی ما مقابل این تیم در جام حذفی را دیدید. بازی سخت و محکمی انجام دادیم که نتیجه نامعلومی داشت و ما یک بازی ۱۲۰ دقیقه‌ای سخت را انجام دادیم، اما بعد از برد در مشهد مایل هستیم که یک برد دیگر به دست بیاوریم و دوست داریم که هوادارانمان را هم خوشحال کنیم.

وی ادامه داد: از همین‌جا از هواداران دعوت می‌کنم به استادیوم بیایند و ما را تشویق کنند تا سه امتیاز را بگیریم. چون هوادار برای ما مهم‌ترین موضوع است. درباره تیم خودمان هم باید بگویم که سوشا مکانی به تیم بازمی‌گردد اما نورمحمدی محروم است.

برانکو تاکید کرد: اومانیا هم مصدوم تیم ماست اما به همراه بابک حاتمی در شرف پیوستن به تیم هستند.

وی ادامه داد: بقیه بازیکنان در شرایط خوبی هستند و برای بازی فردا بین خودشان رقابت هست.

برانکو در پاسخ به این پرسش که آیا اعضای هیات مدیره به او اولتیماتوم داده‌اند که اگر پرسپولیس در پایان نیم فصل بین ۵ تیم بالای جدول نباشد، یک مربی داخلی را جایگزینش می‌کنند، تصریح کرد: من از این مسئله خبر ندارم و هرگز چنین مسئله‌ای هم مطرح نشده است. در واقعیت مدیریت آن چیزی که صلاح بداند تصمیم می‌گیرد.

سرمربی پرسپولیس در خصوص اینکه آخرین برد پرسپولیس در لیگ برتر بازی آخر فصل گذشته بر می‌گردد و اینکه چرا این تیم در لیگ امسال در خانه بردی به دست نیاورده ادامه داد: ما متأسف هستیم که به جز بازی جام حذفی تا به حال در آزادی نبرده‌ایم و قطعاً به خاطر ضعف در بازی نبوده اما فوتبال است و پیش می‌آید اما انتظار دارم که فردا بازی را ببریم و به همراه تماشاگران‌مان شادی کنیم.

وی درباره اینکه بازی‌های پیش از دربی معمولاً جذاب نبوده و بازیکنان احتیاط می‌کنند که مصدوم یا محروم نشوند، خاطرنشان کرد:‌ من بازیکنان را ممنوع کردم که تا قبل از دربی درباره آن صحبت کنند چون ما باید بازی به بازی برنامه‌ریزی کنیم و در حال حاضر مهم‌ترین بازی برای ما بازی با ملوان است. سه امتیاز بازی با ملوان ارزش سه امتیاز بازی با استقلال را دارد و من هم به عنوان مربی به هیچ بازیکنی استراحت نمی‌دهم و به خاطر دربی صرفه‌جویی نمی‌کنیم. هر بازیکنی که بهتر از بقیه باشد بازی خواهد کرد اما طبیعی است که حواسم به این موضوع است که کسی بخواهد در بازی کم کاری کند تا برای دربی آماده باشد.

برانکو درباره داوری‌هایی که تا به اینجا برای پرسپولیس انجام شده تصریح کرد: من انتظار دارم که داوری‌ها صادقانه و محترمانه باشد. هم فردا و هم بازی‌های دیگر امیدوارم اینطور باشد. خودتان می‌دانید که داوری‌ها تا به حال نسبت به ما چطور بوده و نیاز نیست من حرف بزنم اما انتظار دارم داوران صادقانه قضاوت کنند. هرچند که اشتباه هم در داوری می‌تواند وجود داشته باشد.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس