تاریخ انتشار: ۲۴ خرد ۱۳۹۴

برانکو ایوانکوویچ همچنان منتظر است تا شرایط باشگاه به گونه‌ای شود تا انتظارات کادرفنی را برای بستن تیمی قدرتمند در فصل آینده برآورده شود. به گزارش گذار نیوز، سرمربی کروات پرسپولیس که بعد از تعطیلات لیگ و پایان یافتن دیدارهای این تیم در لیگ قهرمانان آسیا ایران را ترک کرد همچنان منتظر است تا تکلیف […]

برانکو ایوانکوویچ همچنان منتظر است تا شرایط باشگاه به گونه‌ای شود تا انتظارات کادرفنی را برای بستن تیمی قدرتمند در فصل آینده برآورده شود.

برانکو

به گزارش گذار نیوز، سرمربی کروات پرسپولیس که بعد از تعطیلات لیگ و پایان یافتن دیدارهای این تیم در لیگ قهرمانان آسیا ایران را ترک کرد همچنان منتظر است تا تکلیف قراردادش در این تیم مشخص شود.

برانکو ایوانکوویچ که پیش از ترک ایران به قائم مقام باشگاه تاکید کرده بود با توجه به عدم دریافتی‌اش در فصل گذشته در شرایطی به ایران باز خواهد گشت که مبلغ قرارداد او پرداخت شود همچنان منتظر تماس پرسپولیسی‌هاست. او که این روزها در کرواسی به سر می‌برد در گفتگویی با “ورزش سه”، در پاسخ به این سوال که با توجه به عدم پرداخت مطالباتش در این تیم آیا به فکر شکایت از این تیم است یا خیر گفت: هنوز قصدی برای شکایت از پرسپولیس ندارم و منتظر هستم تا وضعیت مشخص شود.

او که در تعطیلات به سر می‌برد دوست نداشت بیشتر از این درباره شرایطش صحبت کند و همه چیز را به چند روز آینده و مشخص شدن وضعیتش با این باشگاه موکول کرد.

طبق اعلام قبلی برانکو در صورتی که تا پیش از ۲۷ خردادماه مبلغ موردنظرش را از باشگاه دریافت کند به ایران باز خواهد گشت.

 

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس