تاریخ انتشار: ۱۰ آذر ۱۳۹۴
ما امروز مجازات شدیم

سرمربی پرسپولیس اعتقاد دارد کسب تساوی مقابل نفت به نوعی مجازات برای پرسپولیس بود.

به گزارش “گذار خبر”،برانکو ایوانکوویچ در کنفرانس خبری بعد از بازی با نفت تهران پاسخگوی سوالات خبرنگاران شد.

ما امروز مجازات شدیم

واقعا سخت است بعد از چنین مسابقه ای حرف خاصی بزنم و دیدید که چه فرصتهای گلزنی را از دست دادیم و یک پنالتی هم از دست دادیم. غمگین هستم زیرا تلاش بازیکنابار دیگر یک نمایش خوب داشتیم، مخصوصا در نیمه اول بدون اشتباه بازی کردیم و باید در همان نیمه کار را تمام می کردیم اما متاسفانه در فوتبال اتفاقات مختلفی می‌افتد. وقتی یک تیم از این همه فرصت استفاده نمی‌کند مجازات می‌شود و بدون هیچ شانس گلی برای حریف دروازه ما باز شد و فوتبال همین است.

استفاده از بازیکنان آینده دار

به بازیکنان نفت تبریک می گویم . آنها خیلی تلاش کردند و در مقابل ما فقط کار ،کار و کار قرار دارد. امروز تیم جوانی به بازی آوردیم و به جز بنگر و نورمحمدی بقیه بازیکنان بین ۲۰ تا ۲۴ سال سن داشتند. علیپور، کمندانی و نورالهی ۲۰ سال سن دارند و این بازیکنان آینده روشنی دارند.

فرصت های گلزنی را از دست می دهیم

متاسفانه فرصت‌های زیادی از دست می‌دهیم و شما در همه تمرینات ما هستید و می‌بینید که بر روی گلزنی کار می‌کنیم. این پروسه یک شبه نتیجه نمی‌دهد و قبول دارم که فرصت‌های گلزنی را از دست می‌دهیم و ناراحتم که نتوانستیم شادی را به هواداران هدیه کنیم.

حدسم درمورد طارمی اشتباه بود

اطمینان داشتم طارمی گل می‌زند و مهم‌ترین مساله برای مهاجم اعتماد به نفس است و این اعتماد به نفس با گلزنی به دست می‌آید. بعد از خطای پنالتی او را با آرامش دیدم و برای همین ضربه را به او دادم و دروازه‌بان حریف هم همبازی مهدی در تیم ملی بود و گفتم شاید بداند چطور ضربه را بزند. اگر پنالتی گل می‌شد دو گل دیگر می‌زدیم. صحبتی که در تبریز کردم موضوع کلی بود. در تبریز بنگستون که خیلی خوب پنالتی می‌زند در میدان حضور داشت و آنجا اطمینان داشتم او پنالتی را گل می‌کند. امروز هم فکر کردم طارمی پنالتی را گل می‌کند که اشتباه کردم.

خطای ناجوانمردانه وجود نداشت

درمورد اینکه چهار بازیکنم کارت زرد گرفتند باید بگویم که بازی ما به شکلی پیش رفت که خشونتی در بر نداشت و محکم بازی کردن گاهی اوقات باعث می‌شود که بازیکنان از بازی بعدی محروم شوند. آن چه من را راضی می‌کند این است که خطای ناجوانمردانه نداشتیم و خطای ورزشی اشکالی ندارد. بازیکنان ما امروز خیلی تحریک شدند ولی واکنش نشان ندادند.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس