تاریخ انتشار: ۱۸ ارد ۱۳۹۴

برانکو ایوانکوویچ گفت که آماده‌ترین بازیکنان پرسپولیس را به مصاف گسترش فولاد می‌فرستد. به گزارش گذارنیوز سرمربی پرسپولیس در حاشیه تمرین این تیم درباره دیدار تیمش مقابل گسترش فولاد اظهار کرد: آن چه که اهمیت دارد این است که تیم جو مثبتی دارد چراکه پس از پیروزی مقابل بنیادکار و پیکان می‌دانیم به کجا می‌رویم. […]

برانکو ایوانکوویچ گفت که آماده‌ترین بازیکنان پرسپولیس را به مصاف گسترش فولاد می‌فرستد.

برانکو

به گزارش گذارنیوز سرمربی پرسپولیس در حاشیه تمرین این تیم درباره دیدار تیمش مقابل گسترش فولاد اظهار کرد: آن چه که اهمیت دارد این است که تیم جو مثبتی دارد چراکه پس از پیروزی مقابل بنیادکار و پیکان می‌دانیم به کجا می‌رویم. گسترش یک تیم سخت‌کوش است که از هواداران زیادی بهره می‌برد اما هدف ما همیشه یکی است و به دنبال این هستیم که بهترین نتیجه را کسب کنیم و این اتفاق علیرغم مشکلاتی که داریم باید رخ دهد.

وی درباره اینکه آیا با تیم ذخیره‌ها مقابل گسترش قرار می‌گیرید؟ گفت: امروز فقط به یک دلیل بازیکنان اصلی با ما تمرین نکردند چرا که آنها یک روز قبل تمرین ریکاوری داشتند. بنابراین به آنهایی که مقابل بنیادکار بازی کردند استراحت دادم. البته امروز بابک حاتمی، محمد نوری و مهرداد کفشگری به تمرین آمدند اما درباره حضور بازیکنان تیم مقابل گسترش باید بگویم بهترین تیمی که در اختیار داریم را به این بازی می‌فرستیم. هادی نوروزی هم امروز کمی مصدوم شد اما باید ببینیم در آینده چه اتفاقی می‌افتد.

برانکو در پاسخ به این سوال که با توجه به در پیش بودن داربی آیا در بازی مقابل گسترش به بازیکنان دو اخطاره‌تان بازی می‌دهید یا خیر گفت: من با لغتی به نام نقشه‌کشی یا حساب‌گرایی آشنایی ندارم. در حال حاضر بهترین تیمی که ممکن باشد را به زمین مسابقه می‌فرستم. ما مشکلات زیادی داریم زیرا یک ریتم وحشتناک را در مسابقات پشت سر گذاشتیم و هر سه یا چهار روز یک بازی را برگزار کرده‌ایم. بنابراین مجبور بودیم با تمرینات به بازیکنان‌مان فشار وارد کنیم اما همه نفراتی که در تمرین هستند بازیکنان پرسپولیس بوده و اینجا هستند که بازی کنند.

سرمربی پرسپولیس در پایان درباره شرایط محسن بنگر گفت: بنگر بازیکن ماست که امروز بعد از یک ماه برای اولین بار با ما تمرین کرد. باید ببینیم در روزهای آتی چه اتفاقاتی رخ می‌دهد زیرا خودش هم نمی‌داند وضعیت پایش چطور است. روشن است که مقداری با ترس تمرین می‌کند اما بهترین خبر این است که بالاخره با ما تمرین کرد.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس