تاریخ انتشار: ۱۵ مرد ۱۳۹۴
دیدار با استقلال خوزستان

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: دیدار با استقلال خوزستان یکی از سخت‌ترین بازی‌های ما در لیگ است.

به گزارش گذار نیوز ، برانکو ایوانکوویچ در کنفرانس خبری پیش از دیدار فردای پرسپولیس مقابل استقلال خوزستان در چارچوب هفته دوم لیگ برتر فوتبال ضمن عذرخواهی به دلیل تاخیر در زمان حضورش در این نشست گفت: این دیدار بدون شک یکی از سخت‌ترین بازی‌های ما در لیگ است از این جهت که هوای اهواز بسیار گرم است و تیم حریف نیز از بازیکنان جوان، با انگیزه سود می‌برد که مقابل سپاهان نیز نمایش خیلی خوبی داشتند.

وی افزود: با تمام احترامی که برای حریفمان قائل هستم باید بگویم پرسپولیس فقط یک هدف را دنبال می‌کند و آن هم کسب پیروزی است. ما برای این بازی مشکلاتی داریم و آن هم مصدومیت کفشگری و محرومیت سوشا مکانی است.

سرمربی   پرسپولیس در واکنش به این سوال خبرنگار اهوازی که چرا چند میلیون از مردم تهران را دلال خطاب کرده است، تصریح کرد: من هرگز این حرف را بر زبان نیاورده‌ام. شما خبرنگاران خودتان می‌دانید که بعضی از همکارانتان شیطنت کرده و به این مسائل می‌پردازند. ما در فصل نقل و انتقالات مشکلاتی را داشتیم که  این مشکلات کاهش پیدا کرده و خیلی کم شده است هرچند یک پروسه زمانی باید طی شود تا مشکلات پرسپولیس برطرف شود.

برانکو با تاکید بر اینکه می‌خواهند شروع خوبی در لیگ داشته باشند، افزود: هدف ما این است از همین هفته‌های ابتدایی هواداران پرسپولیس واقعی را ببیند. ما برای اینکه تماشاگران خودمان که حتی تعداد آنها در اهواز هم زیاد است، راضی کنیم باید با تمام وجودمان در زمین برای پیروزی بجنگیم. در بازی با پدیده  یکسری اشتباهاتی داشتیم که منجر به دریافت گل شد و این اشتباهات در فوتبال طبیعی است  اما انشاءالله در بازی فردا مرتکب اشتباهی نخواهیم شد.

برانکو ایوانکوویچ در پایان نشست خبری وقتی قصد ترک محل نشست خبری را داشت نگاهی به تمرین تیم استقلال خوزستان انداخت که در زمین این محل در حال تمرین بود.

 

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس