تاریخ انتشار: ۳۱ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بازی سپاهان و پرسپولیس در سطح اروپا بود. به گزارش ایسکانیوز، برانکو ایوانکوویچ پس از پیروزی ۳ بر یک مقابل سپاهان در نشست خبری گفت: مایلم تسلیت بگویم درگذشت ورزشکار پارالمپیکی و همچنین کمک داور فوتبال را، در مورد بازی باید بگویم امروز فوتبال زیباترین چیزی که می‌توانست را […]

[ad_1]

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بازی سپاهان و پرسپولیس در سطح اروپا بود.

به گزارش ایسکانیوز، برانکو ایوانکوویچ پس از پیروزی ۳ بر یک مقابل سپاهان در نشست خبری گفت: مایلم تسلیت بگویم درگذشت ورزشکار پارالمپیکی و همچنین کمک داور فوتبال را، در مورد بازی باید بگویم امروز فوتبال زیباترین چیزی که می‌توانست را ارایه داد و یک فضای عالی و هم هواداران ما و هم هواداران سپاهان این فضا را ساختند و هر دو طرف ۹۰ دقیقه تیم‌هایشان را تشویق کردند.

وی افزود: هواداران دو تیم فقط برای تشویق تیم شان آمده بودند و بازیکنان دو تیم هم تمام توان شان را گذاشتند. بازی زیبایی بود و همه از این بازی لذت بردند و این بازی در سطح بازی های اروپایی بود.

برانکو تاکید کرد: طبیعی است که بیشتر تبریک را به بازیکنانم می‌گویم که رفتاری قهرمانانه داشتند و می‌خواستند که این بازی را ببرند. طبیعی است که بزرگ‌ترین جایزه را آنها و هواداران ما کسب کردند. همه می‌دانیم رقابت سنگینی بین سپاهان و پرسپولیس بوده و از این بازی راضی هستم و به بازیکنانم تبریک می‌گویم، به خاطر خواست‌شان و انرژی که گذاشتند. سه بازی سخت را پشت سر گذاشتیم و به بهترین شکل ممکن بازی کردند.

سرمربی پرسپولیس در مورد تعطیلی لیگ و اینکه بدون ملی پوشان در جام حذفی بازی می‌کنند یا نه، گفت: طبیعی است وقتی تعطیلات پشت سرهم است زیرا بهترین روش حفظ آمادگی تیم ها برگزاری مسابقات لیگ برتر است. مشخص نیست چند ملی پوش داریم و بدون ملی پوشان مان بازی خواهیم کرد و در باشگاه فردا در مورد این موضوع بیشتر بحث می‌کنیم.

برانکو در مورد رابطه اش با تیم ملی گفت: قبلا هم نظرم را در این مورد گفته‌ام نمی‌خواهم عامل برهم زننده برنامه تیم ملی باشم و هر کدام ما برنامه خودشان را دارند و وقتی من سرمربی تیم ملی بودم حداکثر زمان تعطیلی لیگ ۱۰ تا ۱۵ روز بوده است. ما دربی را خوب برگزار کردیم و قبل از بازی با تراکتورسازی فقط یک تمرین دسته جمعی داشتیم و طیبعی است همه ما به دنبال داشتن تیم ملی قوی هستیم و در کنار باشگاه ها تیم ملی است که می‌تواند نمایشگر فوتبال خوب ملی مان باشد.

۶۰۳ /۶۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس