تاریخ انتشار: ۲۶ آبا ۱۳۹۴
تبریک برد تیم ملی مقابل گوام

سرمربی سابق تیم ملی فوتبال ایران پیروزی پرگل ایران مقابل گوام را به سرمربی تیم ملی تبریک می گوید.

به گزارش “گذار خبر” برانکو ایوانکوویچ در گفت و گو یی تاکید می کند این پیروزی از چند جنبه اهمیت بسیاری داشته است. او می گوید: قبل از همه چیز باید بگویم که برد تیم مقابل هر حریفی و در هر شرایطی جذاب و پراهمیت است  واین مساله ای است که نباید آن را فراموش کرد. ما به هیچ وجه نباید موضوع اهمیت بردهای ملی را با این بهانه که حریف تنها قدرتمند نیست خدشه‌دار کنیم.

برانکو که خود تجربه برد در گوام را دارد در این باره ادامه می دهد: اگر از جنبه فنی به قضیه نگاه کنم یک موضوع مهم این بود که تیم ملی بدون فشار زیاد گوام را شکست داد. یعنی بازیکنان تیم ملی برای کسب پیروزی و صدرنشینی فشار چندان بالایی را متحمل نشدند و خیلی خوب بازی را کنترل کردند و قدرت تاکتیکی خودشان را به حریف تحمیل کردند. در بازی هایی مثل این همین که بتوانی با برد از زمین بیرون بیایی و مصدومی نداشته باشی بسیار راضی‌کننده است.

جملات آخر سرمربی سابق تیم ملی هم در مورد درخشش پرسپولیسی ها در بازی امروز است. او می گوید: خوشحالم که مهدی طارمی، رامین رضائیان و کمال کامیابی نیا اینقدر خوب بازی کردند و برای تیم ملی گل زدند و این مساله برای ما امیدبخش است. آنها در ادامه پیشرفت فنی‌شان خیلی خوب بازی کردند و قطعا با روحیه بالاتری در لیگ پرسپولیس را یاری خواهند کرد.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس