تاریخ انتشار: ۲۰ تیر ۱۳۹۴

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس آخرین وضعیت این تیم در دوره آماده سازی پیش فصل را تشریح کرد. به گزارش گذار نیوز، برانکو ایوانکوویچ پس از خروج از باشگاه پرسپولیس در خصوص این مساله که گفته می شود او با حضور خبرنگاران در تمام اردوهای این تیم مخالفت کرده، اظهار داشت: خیر، چنین مساله ای نیست […]

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس آخرین وضعیت این تیم در دوره آماده سازی پیش فصل را تشریح کرد.

برانکو

به گزارش گذار نیوز، برانکو ایوانکوویچ پس از خروج از باشگاه پرسپولیس در خصوص این مساله که گفته می شود او با حضور خبرنگاران در تمام اردوهای این تیم مخالفت کرده، اظهار داشت: خیر، چنین مساله ای نیست من با باشگاه موافقت کردم که تنها در تمریناتی که در درفشی فر برگزار می شود، هواداران و خبرنگاران حضور نداشته باشند و این مساله فقط برای درفشی فر صدق می کند. هیچکس نمی‌تواند ممنوع کند که خبرنگاران همراه تیم نباشند.

وی در رابطه با حضور حمیدرضا دیوسالار و حامد لک در باشگاه گفت: من راجع به اسامی صحبت نمی کنم در این خصوص حسین عبدی به عنوان سخنگوی باشگاه باید اظهارنظر کند و آقای قنبرپور که عضو کمیته فنی است. زمانی که توافقات قطعی شود، آنگاه می توان اسامی را اعلام کرد، زیرا نه من و نه کسی از باشگاه دوست نداریم روی هیچ بازیکنی تبلیغات کنیم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به این پرسش که آیا با تیمی کامل در ترکیه حاضر خواهید شد؟، توضیح داد: هنوز تیم ما کامل نشده است.

وی در رابطه با اردوی ترکیه تصریح کرد: خودتان می بینید که بازیکنان تک تک به تیم اضافه شدند. این کمپ ترکیه بخشی از اردوی آماده سازی ما برای لیگ برتر را تشکیل می دهد که برای بازیکنان یک رژیم مناسب از کار، استراحت و تغذیه فراهم می شود. ما سه مسابقه تدارکاتی در این اردو داریم که بازیکنان بیشتر با هم هماهنگ شوند. این بخشی از اهداف ما است.

ایوانکوویچ ادامه داد: آماده سازی ما در طول فصل انجام می شود و فقط به این اردوی پیش از فصل منتهی نمی شود. طبیعی است بازیکنانی که در این مقطع اضافه می شوند، آمادگی کامل را نخواهند داشت.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به این پرسش که چقدر بر حضور اومانیا در اردوی ترکیه امید دارد، عنوان کرد: مایکل اومانیا بازیکن ما است. ایشان تعهداتی به تیم ملی کاستاریکا داشت که بعد از مسابقه تیم ملی این کشور باید ظرف ۴۸ ساعت خودش را به باشگاه معرفی کند. البته من نمی دانم که بازی آخر آنها چه زمانی برگزار می شود.

وی در خصوص آخرین وضعیت جذب کریستانوویچ افزود: فعلا او به ایران نمی آید.

برانکو ایوانکوویچ در رابطه اینکه او مخالف حضور سیدجلال حسینی است، اما باشگاه روی حضور این بازیکن در پرسپولیس تاکید دارد، گفت: تا جایی که من اطلاع دارم سیدجلال حسینی با نفت تپهران قرارداد امضا کرده است.

وی در خصوص این مساله که گفته می شود محسن مسلمان مورد تایید فنی او قرار نگرفته است، خاطرنشان کرد: مسلمان بازیکن ما است و ما با او به توافق رسیده ایم. این بازیکن برای پر کردن جای محمد نوری آورده شده است. امیدوار هستیم که بتوانیم به خوبی از او استفاده کنیم. این بازیکن قرار است با بازیکنانی مانند فرشاد احمدزاده هادی نوروزی و میلاد کمندانی رقابت کند و باید دید که او چه زمانی می خواهد خودش را تحمیل کند.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به این پرسش که آیا لیست او توسط باشگاه مورد تغییر و تحول قرار گرفته است، بیان کرد: میل ما یک چیزی است و امکانات باشگاه چیز دیگری است. برخی مسائل را هرگز نمی‌توانم بگویم. برخی از بازیکنان تحت قرارداد هستند و باشگاه آنان این بازیکنان را می خواهد.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس