تاریخ انتشار: ۱۵ خرد ۱۳۹۴

درحالی که مدیران باشگاه پرسپولیس می گویند بر اساس لیست ارائه شده از سوی برانکو ایوانکوویچ فعالیت های تیم شان برای سال جدید را آغاز کردند، برانکو این خبر را تکذیب می کند. به گزارش گذارنیوز مسئولان باشگاه پرسپولیس می گویند به رغم نا بسامانی شرایط ، پا پس نکشیده اند و تیم شان را […]

درحالی که مدیران باشگاه پرسپولیس می گویند بر اساس لیست ارائه شده از سوی برانکو ایوانکوویچ فعالیت های تیم شان برای سال جدید را آغاز کردند، برانکو این خبر را تکذیب می کند.

برانکو

به گزارش گذارنیوز مسئولان باشگاه پرسپولیس می گویند به رغم نا بسامانی شرایط ، پا پس نکشیده اند و تیم شان را برای سال بعد آماده می کنند. محمد حسین نژادفلاح، قائم مقام باشگاه پرسپولیس که ماه هاست این تیم بدون مدیرعامل را به عنوان قائم مقام اداره می کند و مشخص نیست او در نهایت قائم مقام چه کسی در این تیم است ، می گوید:«من بمب نقل و انتقالات لیگ پانزدهم را با جذب برانکو ایوانکوویچ در اواخر فصل قبل ترکانده ام و دیگر در این فصل کافی است شرایط را برای او فراهم کنیم تا تیمی خوب ببندد.»

او اینها را بعد از دیدار با نصرالله سجادی مرد شماره ۲ وزارت ورزش و نماینده جدید وزیر در امور دو تیم استقلال و پرسپولیس گفته است  برانکو در زمان ترک ایران از اینکه نزدیک به ۳۲۰ هزار دلار طلبش پرداخت نشده و نزدیک به ۱۵۰ هزار دلار هم از معوقات دستیارانش را هم به آنها نپرداخته بودند ، به شدت ناراحت بود. او تاکید کرد تا این بدهی پرداخت نشود بر نمی گردد. البته اگرچه قرارداد مربی کروات برای فصل پانزدهم هم پابرجاست و او دوست دارد در ایران در کشوری که محبوبیت بالایی دارد ، مربیگری را ادامه دهد اما خود بخوبی می داند اگر پرسپولیسی در حد قهرمانی را در اختیار نداشته باشد ، روی محبوبیتش قمار کرده است. پس به همین دلیل از مسئولان خواسته تا تیمی در حد قهرمانی برایش ببندند.

نژادفلاح که می داند تا مشخص نشدن تملیف دو تیم سرخابی نمی تواند قولی درباره هزینه ها بدهد در نشست با سجادی دو راهکار را به او مطرح کرده ، یکی واگذاری ۳ ساله تیم ها و دیگری امکان تزریق ۳۰ میلیارد برای یک سال به هر یک از این دو تیم. راهکارهایی که هرکدام شان چالش های بزرگی به همراه دارند و بسیاری آنها را غیرقابل انجام می دانند. بعد از این دیدار اما نژادفلاح که هنوز تماسی را با برانکو نگرفته حرف از بازگشت غریب الوقوع او زد. همچنین در ادامه اخباری از باشگاه پرسپولیس بیرون آمد که نشان می داد مسئولان تیم مشغول بستن تیم و مذاکره با بازیکنان برای فصل بعد هستند. تیمی که بر اساس لیست مازاد و لیست ورودی باشگاه که برانکو ارائه داده است ، بسته می شود .

برانکو اما اساسا چنین لیستی را تکذیب می کند او که در این مدت که از ایران رفته هنوز هیچ تماس امیدوارکننده ای از تهران نداشته است  ، می گوید:«خیلی نمی خواهمدر این باره صحبت کنم. فقط با قدرت به شما می گویم که نه لیست خریدی به پرسپولیس داده ام و نه لیست مازاد. »

اما اگر مسئولان پرسپولیس این خبر را نه برای اطمینان خاطر دادن به افکار عمومی که واقعا برای آغاز پروسه ساختن تیم فصل بعدشان رسانه ای کرده باشند ، این پرسش باقی می ماند که آنها بر اساس لیست کدام مربی تیم سال بعدشان را می بندند؟ آیا آنها گزینه ای غیر از برانکو دارند؟

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس