تاریخ انتشار: ۲۴ ارد ۱۳۹۴

سرمربی سرخپوشان پایتخت معتقد است که تراکتورسازی شانس اول قهرمانی است. او همچنین درباره شهرآورد هشتادم سرخابی‌ها گفت که امیدوار است تیمش با پیروزی در این بازی دل هواداران را شاد کند. به گزارش گذارنیوز برانکو ایوانکوویچ شب گذشته در برنامه گفت‌و‌گوی ویژه خبری شبکه دو سیما درباره شهرآورد هشتادم گفت: ما همه منتظر آغاز […]

سرمربی سرخپوشان پایتخت معتقد است که تراکتورسازی شانس اول قهرمانی است. او همچنین درباره شهرآورد هشتادم سرخابی‌ها گفت که امیدوار است تیمش با پیروزی در این بازی دل هواداران را شاد کند.

برانکو

به گزارش گذارنیوز برانکو ایوانکوویچ شب گذشته در برنامه گفت‌و‌گوی ویژه خبری شبکه دو سیما درباره شهرآورد هشتادم گفت: ما همه منتظر آغاز دربی هستیم. این بزرگترین واقعه فوتبال ایران است.

وی درباره شرایط تیمش و میزان آمادگی بازیکنان ادامه داد: همیشه در چنین بازی‌هایی اوضاع ایده آل نیست. به هر حال بعضی مواقع شما با محرومیت‌ها و مصدومیت‌هایی رو به رو خواهید شد. ولی خوشبختانه ما قرار است تمام نفراتمان را داشته باشیم. همه بازیکنان ما برای بازی فردا آماده خواهند بود و بهترین آنها نماینده باشگاه پرسپولیس در دربی خواهند بود.

سرمربی سرخپوشان پایتخت همچنین درباره اظهارنظرش که گفته بود مقابل استقلال ۱۱ شیر به زمین خواهد فرستاد، خاطرنشان کرد: قطعا برای ما و بازیکنان موفقیت از همه چیز مهمتر است. ما به دنبال کسب نتیجه مثبت هستیم. البته که باید در این مورد از استقلال هم سوال شود.

ایوانکوویچ درباره قهرمان لیگ برتر نیز گفت: سه تیم برای رسیدن به قهرمانی شانس دارند. هرچند تراکتورسازی بیشترین شانس و بالاترین امتیاز را دارد. امتیاز دیگر برای آن ها این است که فردا در خانه بازی می‌کنند.

وی در ادامه در پاسخ به اینکه الان بازیکنان پرسپولیس خوابیده‌اند؟ افزود: آنها الان در اتاق‌هایشان هستند و شاید دارند برنامه شما را تماشا می‌کنند.

سرمربی سرخپوشان در پایان اظهار کرد: آرزو دارم فردا بازی زیبایی را شاهد باشیم و با پیروزی که به دست می آوریم دل هواداران را شاد کنیم.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس