تاریخ انتشار: ۰۳ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی به نامه سرگشاده رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس که گفته بود این وزیر به تعهدات خود در سفر به گچساران در روز کارگر سال گذشته عمل نکرده واکنش نشان داد. به گزارش ایلنا از یاسوج، علی ربیعی در برنامه نگاه روز شبکه محلی دنا در یاسوج، در […]

[ad_1]

وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی به نامه سرگشاده رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس که گفته بود این وزیر به تعهدات خود در سفر به گچساران در روز کارگر سال گذشته عمل نکرده واکنش نشان داد.

به گزارش ایلنا از یاسوج، علی ربیعی در برنامه نگاه روز شبکه محلی دنا در یاسوج، در پاسخ به این سوال که تاج‌گردون در نامه‌ای سرگشاده از شما انتقاد و نارضایتی خود را اعلام کرده، اظهارداشت: هر چیزی را که تعهد کرده‌ام عملیاتی می‌شود.


وی با بیان اینکه عادت ندارم بدون مطالعه و تامین اعتبار قولی به مردم بدهم، خاطرنشان کرد: معاون تامین‌اجتماعی ما فردا به گچساران می‌رود و قرار بود در آنجا کار کلینیکی را انجام دهیم و حتما برای این پروژه روزشمار می‌گذاریم.


وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی دولت یازدهم افزود: البته این را هم بگویم ممکن است شرایطی پیش بیاید و همه چیز در دست ما نباشد.


ربیعی گفت: مراکزی را که ما قول می‌دهیم ۲۴ ماهه و یا ۱۸ ماهه به سرانجام می‌رسانیم و امیدواریم این مرکز در گچساران در کمتر از این زمان به سرانجام برسد.


به گزارش ایلنا از یاسوج، غلامرضا تاج‌گردون نماینده گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی در نامه‌ای سرگشاده به استاندار کهگیلویه و بویراحمد با پوزش خواستن از همراهی نکردن با وزیر کار در این سفر، گفته بود که وزیر به وعده‌های خود در گچساران عمل نکرده و نمی‌تواند شاهد وعده‌های جدیدی باشد.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس