تاریخ انتشار: ۳۱ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] یک روزنامه مشهور آمریکایی از بدهی ۶۵۰ میلیون دلاری شرکتهای متعلق به دونالد ترامپ خبر داده است. به گزارش ایسکانیوز به نقل از تسنیم، در حالی که دونالد ترامپ نامزد جمهوریخواهان در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا پیش از این میزان بدهی شرکتهای خود را ۳۱۵ میلیون دلار اعلام کرده است، روزنامه نیویورک تایمز فاش […]

[ad_1]

یک روزنامه مشهور آمریکایی از بدهی ۶۵۰ میلیون دلاری شرکتهای متعلق به دونالد ترامپ خبر داده است.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از تسنیم، در حالی که دونالد ترامپ نامزد جمهوریخواهان در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا پیش از این میزان بدهی شرکتهای خود را ۳۱۵ میلیون دلار اعلام کرده است، روزنامه نیویورک تایمز فاش کرده است که رقم دقیق بدهی شرکتهای ترامپ به وام دهندگان بیش از ۶۵۰ میلیون دلار بوده است.

در حالی که ترامپ پیش از این بارها ادعا کرده بود که برای اجرای پروژه های اقتصادی و تامین منابع مالی مورد نیاز برای رقابت های انتخاباتی به هیچ موسسه مالی و بانکی وابسته نیست، ولی بررسی های نیویورک تایمز نشان می دهد که موسسه گلدمن ساکس و بانک چین از جمله موسسات مالی هستند که به شرکتهای ترامپ وام داده اند.

ترامپ مدعی شده است که ارزش دارایی و سرمایه های وی به بیش از ۱۰ میلیارد دلار می رسد. ترامپ به قدرت کسب و کار خود افتخار می کند و بارها گفته است که مهارت های مالی اش می تواند به او برای هدایت و مدیریت آمریکا کمک کند.

۳۰۳۳۰۰

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس