تاریخ انتشار: ۲۱ فرو ۱۳۹۵

اتاق فکر معاونت سیاسی صداوسیما، به بخشهای مختلف خبری رادیو و تلویزیون دستور داده، در خصوص رسوایی افشای اسناد پاناما، به شکل معکوس عمل کنند.

این روزها و در پس انتشار خبر پولشویی رهبران سیاسی جهان که نام احمدی نژاد نیز در آن به چشم می خورد، معاونت سیاسی صداوسیما، در اقدامی قابل تامل برای سرپوش گذاشتن و مخدوش کردن این اسناد، دست به کار شده است.

به گزارش “گذارنیوز”، معاون سیاسی صداوسیما که مسئول تنظیم و پخش اخبار رادیو و تلویزیون نیز هست، معاون سابق سعید جلیلی است و اغلب خطوط سیاسی در بخشهای مختلف خبری را با تفکر جلیلی تنظیم و تدوین می کند.

در جدیدترین هماهنگی تیم فکری سعید جلیلی برای پخش اخبار، شیوه پوشش دادن خبر پولشویی رهبران سیاسی جهان، در دستور کار قرار گرفته و بنا بر این شده که بخش های مختلف خبری ضمن حذف نام احمدی نژاد در لیست منتشر شده و بدون اشاره به آن، در ابتدا این اسناد را فاقد وجاهت و جعلی عنوان کنند و در گام دوم، بدون اشاره به نام احمدی نژاد در لیست مذکور، از نبود برخی اسامی سران سیاسی غرب در آن اشکال بگیرند و در گام سوم، به حمایت از وجود اسامی برخی سران عرب در این لیست بپردازند و آن را برجسته سازی کنند.

این اقدام صداوسیما در حالی صورت می گیرد که در شبکه های مجازی و همچنین فضای وب، وجود نام رییس جمهور سابق و مورد علاقه معاون سیاسی صداوسیما، جنجال بزرگی به پا کرده است و در ادامه افشای فسادهای بزرگ در دولت پاکدستان، مایه سرافکندگی طرفداران احمدی نژاد شده است.

برچسب ها: برچسب‌ها,
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس