تاریخ انتشار: ۰۱ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] بررسی‌ها حاکی از آن است که خروج انگلیس از اتحادیه اروپا می‌تواند مشکلاتی را در خدمات‌رسانی به افراد مسن و معلول به وجود آورد. به گزارش ایسنا، با خروج انگلیس از اتحادیه اروپا و اعمال محدودیت برای نیروهای کار مهاجر، ارائه خدمات‌ اجتماعی به افراد مسن و معلول با مشکل روبرو می‌شود. در حال […]

[ad_1]

بررسی‌ها حاکی از آن است که خروج انگلیس از اتحادیه اروپا می‌تواند مشکلاتی را در خدمات‌رسانی به افراد مسن و معلول به وجود آورد.

به گزارش ایسنا، با خروج انگلیس از اتحادیه اروپا و اعمال محدودیت برای نیروهای کار مهاجر، ارائه خدمات‌ اجتماعی به افراد مسن و معلول با مشکل روبرو می‌شود.

در حال حاضر حدود ۸۴ هزار نیروی انسانی در بخش خدمات‌رسانی به افراد سالمند و معلول از کشورهای منطقه اقتصادی اروپایی هستند و ۹۰ درصد آنان شهروند انگلیس به حساب نمی‌آیند و وضعیت مهاجرت آنها مشخص نیست.

سازمان‌های فعال در حوزه خدمات‌رسانی به معلولان و افراد مسن معتقدند عدم تامین نیروی کار مورد نیاز به این معنی است که هزاران نفر از افراد نیاز به این خدمات نمی‌توانند تحت حمایت قرار گیرند.

به گزارش روزنامه‌ گاردین، انگلیس از سال ۲۰۱۲ برای ارائه خدمات لازم به جمعیت مسن خود به نیروی کار مهاجر اروپایی نیاز فزاینده پیدا کرده و این در حالی است که قوانین مهاجرت در انگلیس تغییر یافته و متعاقبا حضور افرادی غیر از منطقه اقتصادی اروپا در انگلیس به عنوان نیروی خدمات‌رسان حوزه اجتماعی با مشکل روبرو شده است.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس