تاریخ انتشار: ۱۶ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] هیأت رئیسه مجمع نمایندگان تهران در جلسه امروز خود ضمن بحث و تبادل‌نظر در خصوص تحقیق و تفحص از شهرداری تهران، گفت:‌ در این جلسه درباره زمان‌بندی نشست با شورای شهر تهران نیز تبادل‌نظر صورت گرفت. محمدرضا نجفی در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به جلسه عصر امروز هیأت رئیسه مجمع نمایندگان تهران گفت:‌ […]

[ad_1]

هیأت رئیسه مجمع نمایندگان تهران در جلسه امروز خود ضمن بحث و تبادل‌نظر در خصوص تحقیق و تفحص از شهرداری تهران، گفت:‌ در این جلسه درباره زمان‌بندی نشست با شورای شهر تهران نیز تبادل‌نظر صورت گرفت.

محمدرضا نجفی در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به جلسه عصر امروز هیأت رئیسه مجمع نمایندگان تهران گفت:‌ نشست با اعضای شورای شهر تهران یکی از موضوعاتی بود که در این جلسه مطرح  و مقرر شد تا برای اولین هفته کاری مجلس پس از تعطیلات برنامه ریزی لازم انجام شود ، در واقع این نشست بیشتر به دنبال تعامل با شورای شهر و بهبود عملکرد در حوزه مدیریت شهری است.

وی هم‌چنین اظهار کرد: بحث تحقیق و تفحص از شهرداری تهران از دیگر موضوعاتی بود که مطرح شد زیرا تعدادی از امضاکنندگان آن از نمایندگان تهران هستند و این موضوع ، موضوع مجمع تهران به شمار می‌رود و تلاش خواهد شد  تا به صورت کارشناسی، عادلانه و جامع الاطراف حول محورهای مطرح شده مورد رسیدگی قرار گیرد.

نائب رئیس مجمع نمایندگان تهران خاطر نشان کرد: در این مورد به هیچ وجه بنایی برای رفتارهای سیاسی نبوده و نخواهد بود تنها بحث نظارت به عنوان یکی از وظایف اصلی مجلس و نمایندگان که موجب عملکرد بهتر، افزایش کارآمدی و بهره‌وری منابع خواهد شد، مطرح است.

نماینده مردم تهران در مجلس افزود: درخواست ها و مکاتباتی که از دستگاه های مختلف ،  NGOها و دانشگاه ها به مجمع رسیده بود و شیوه رسیدگی به آن‌ها مورد بررسی قرار گرفت و هم‌چنین در رابطه با راه اندازی و فعال کردن دفاتر مجمع نمایندگان تهران در شهرستان های تابعه حوزه انتخابیه تهران بحث هایی انجام شد که امیدواریم تا پایان شهریور این کار انجام شود.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس