تاریخ انتشار: ۱۳ اسف ۱۳۹۴
حجت الاسلام غروی:

«نباید با مطرح کردن برخی مباحث نادرست و سخیف طوری حرف بزنیم که انگار مردم به کسانی رای داده اند که طرفدار نظام نیستند. مردم تهران یا همه ایران وقتی در انتخابات رای داده اند یعنی نظام را قبول دارند. منتخبان این مردم هم باید مورد احترام همه باشند»

به گزارش “گذارنیوز”  حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمدغروی عضو جامعه مدرسین  با بیان این مطلب  افزود: تمام کسانی که در انتخابات به عنوان نامزد شرکت کرده اند و مورد تایید شورای نگهبان بوده اند قطعا طرفدار نظام  هستند. این مباحث نادرست است که افراد منتخب را به لیست انگلیسی و این قبیل حرف های بی اساس منتسب کنیم. آرای مردم باید مورد احترام همه باشد. اتفاقا رای مردم به جریانی بود که عقلانی تر برخورد می کند و اخلاق را بیشتر رعایت می کند.
وی با بیان این نکته که در چند روز اخیر برخی جریانات  تندرو ، در مورد نحوه رای دادن مردم در انتخابات مجلس و خبرگان در شهر  تهران برخی شبهات را مطرح می کنند گفت: اینکه می گویند  مردم تهران به لیست مورد تأیید انگلیس رأی داده اند، بسیار تحلیل اشتباهی است.
غروی اضافه کرد: این حرف ها واقعا نادرست و غیر اخلاقی  است. زیر سوال بردن شعور و درک مردم تهران کار خوبی نیست که برخی از الان دارند این کار را می کنند.
وی تاکید کرد: به صراحت بگویم این مدل برخورد ها واقعا زشت و سخیف است. اینکه مردم کل کشور خصوصا شهر تهران با این همه شوق و شعف به صورت گسترده در انتخابات شرکت می کنند یک پیروزی برای نظام است.
غروی خاطرنشان کرد: نباید با مباحث انحرافی آن را تلخ کنیم. برخی از تندرو ها نباید طوری حرف بزنند که انگار کسانی که رای داده اند یا منتخبانی که رای آورده اند خارج از چارچوب نظام هستند و وابسته به بیگانگان هستند. اتفاقا باید گفت تمام افرادی که به هر نحوی در انتخابات حضور داشته اند، طرفدار و دوستدار کشور و نظام جمهوری اسلامی ایران هستند؛ اگر کسی طرفدار انگلیس و امثال این حرف ها بود که به هیچ وجه در انتخابات شرکت نمی کرد اصلا شاید رای هم نمی داد.
وی در پایان گفت: این قبیل حرفها واقعا  بی‌انصافی در حق مردم فهیم ما است. مردمی که در همه عرصه ها  پشتوانه نظام و کشور هستند. نباید با این حرف ها مردم را دلسرد و ناامید کنیم.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس