تاریخ انتشار: ۰۲ تیر ۱۳۹۴

این روزها همه اخبار فوتبالی تحت‌الشعاع اتفاقات رخ داده در بازار نقل و انتقالات تابستانی قرار گرفته و گمانه‌زنی‌ها درخصوص مقصد احتمالی بازیکنان سرشناس به اوج خود رسیده است. به گزارش گذار نیوز،  اما این بار برخلاف سال‌های قبل ستاره‌های آزاد زیادی در دسترس نیستند و از این جمع تنها می‌توان به بازار داغ گلرهای […]

این روزها همه اخبار فوتبالی تحت‌الشعاع اتفاقات رخ داده در بازار نقل و انتقالات تابستانی قرار گرفته و گمانه‌زنی‌ها درخصوص مقصد احتمالی بازیکنان سرشناس به اوج خود رسیده است.

پول-فوتبال

به گزارش گذار نیوز،  اما این بار برخلاف سال‌های قبل ستاره‌های آزاد زیادی در دسترس نیستند و از این جمع تنها می‌توان به بازار داغ گلرهای مد‌نظر باشگاه‌های مطرح اشاره داشت که تک‌تک آنها را به سوژه اصلی نقل و انتقالات تبدیل کرده اما بشنوید از توافق پشت پرده این گلرها که اکثریت روابط بسیار خوبی بیرون از فوتبال با هم دارند و همواره در تصمیم‌گیری‌ها با هم مشورت می‌کنند.

گفته می‌شود چند دروازه‌بان سرشناس فوتبال کشورمان که مد‌نظر باشگاه‌های بزرگ لیگ ‌برتری قرار دارند صبح به صبح تا به صورت تلفنی با هم صحبت نکنند و برنامه‌های‌شان برای مذاکره با باشگاه‌ها را چک نکنند از خانه بیرون نمی‌آیند درست مثل تماسی که دیروز میان دو گلر سرشناس برقرار شد و آنها درخصوص برنامه‌های‌شان برای فصل آتی با هم صحبت کردند. هر دو بازیکن که گزینه مشترک خرید تیم‌های بالای جدولی هستند و به نوعی سرنوشت سال بعدشان به هم گره خورده نزدیک به ۲۰ دقیقه با هم به صورت تلفنی صحبت کردند و از برنامه‌های یکدیگر مطلع شدند. یکی از این گلرها حتی اعلام کرد به احتمال فراوان در همان تیم فصل قبل خود باقی خواهد ماند اما چون با خواسته‌های اولیه او موافقت نشده می‌خواهد با چند تیم دیگر مذاکره کند تا حرف‌هایش جدی‌تر تلقی شود!

اما بد نیست بدانید سایر دروازه‌بان‌های آزاد لیگ‌ برتری همین راه را ادامه می‌دهند و از جزء به جزء مذاکرات یکدیگر با تیم‌های خواهان خبر دارند. چندی پیش وقتی در جمع فوتبالی یکی از این دروازه‌بان‌ها حضور داشت و صحبت یک گلر دیگر و تیم‌های خواهانش پیش کشیده شد گلر حاضر در جمع جزئیاتی از مذاکرات بازیکن مد‌نظر با آن باشگاه برای حاضران تعریف کرد که گویی خودش در میز مذاکره حاضر بوده و همین امر باعث تعجب سایرین شد تا ثابت شود اکثر گلرها با هم ارتباط نزدیکی دارند و برای اینکه بتوانند قراردادی با آپشن‌های بهتر و مناسب‌تر ببندند همه چیر را با هم هماهنگ می‌کنند. درست مثل اتفاقی که دیروز برای یکی از گلرها در مذاکره با باشگاه مطرح افتاد و همه رفقای او در نخستین دقایق از ماجرا باخبر شدند.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس