تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] دبیر کل حزب موتلفه با اعلام اینکه در انتخابات آینده نامزد حزبی داریم، گفت: ما در ائتلاف اصولگرایان تسلیم عقل جمعی هستیم. به گزارش ایلنا، محمد نبی حبیبی که در اجلاس دبیران استان‌های سراسر کشور حزب موتلفه  سخن می‌گفت با تبریک هفته دفاع مقدس اظهار داشت: خدا، رهبری و مردم سه عاملی بودند که […]

[ad_1]

دبیر کل حزب موتلفه با اعلام اینکه در انتخابات آینده نامزد حزبی داریم، گفت: ما در ائتلاف اصولگرایان تسلیم عقل جمعی هستیم.

به گزارش ایلنا، محمد نبی حبیبی که در اجلاس دبیران استان‌های سراسر کشور حزب موتلفه  سخن می‌گفت با تبریک هفته دفاع مقدس اظهار داشت: خدا، رهبری و مردم سه عاملی بودند که انقلاب و جنگ را پیروز کردند. خون هزاران شهید در راه انقلاب اسلامی و در دفاع مقدس ریخته شد تا این انقلاب باقی بماند و ما باید بیش از گذشته در راه حفظ نظام روحیه انقلابی داشته باشیم.


حبیبی همچنین با اشاره به سیاست حزب موتلفه در انتخابات آینده بیان داشت: ما در انتخابات آینده نامزد حزبی داریم اما در شیپور ائتلاف نیز می‌دمیم، شاید برخی مطرح کنند این سیاست با هم تناقض دارد اما ما تناقضی در آن نمی‌بینیم زیرا در انتخابات‌های گذشته نیز غیر از این کاری نکردیم.


وی افزود: حزب در هیچ شرایطی نباید بگوید نامزد ندارم بلکه باید نامزد انتخاباتی داشته باشد اما اگر مصلحت اصولگرایان ایجاب کرد که برای اینکه رقیب رای نیاورد ائتلاف کنند ما تسلیم عقل جمعی می‌شویم.


دبیر کل حزب موتلفه اسلامی تصریح کرد: ما برای انتخابات آینده باید آمادگی هر موقعیت را داشته باشیم. ما در ائتلاف نیز نمی‌توانیم بدون نامزد انتخاباتی حضور پیدا کنیم.


حبیبی تاکید کرد: حزب موتلفه اسلامی در انتخابات آینده ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا با نامزد خود در صحنه حضور خواهد داشت و اگر قرار به ائتلاف شد نظر جمع را خواهیم پذیرفت.


وی در ادامه با اشاره به عدم حضور احمدی‌نژاد در رقابت‌های انتخاباتی گفت: با نبود احمدی‌نژاد امید به نامزد واحد اصولگرا بیشتر شده است.


حبیبی تاکید کرد: در حال حاضر ما نفیا و اثباتا در مورد هیچ نامزدی تا اطلاع ثانوی اظهار نظر نمی‌کنیم زیرا درباره حمایت از فرد و شخصیتی تصمیمی گرفته نشده است.


وی افزود: ما محوریت روحانیت برای ائتلافا اصولگرایان را قبول داریم و همواره در نظام باید پشت سر روحانیتی که پشت سر مقام معظم رهبری است حرکت کنیم.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس