تاریخ انتشار: ۰۸ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] به گزارش خبرنگار ایلنا از ساری، رضا گرزین در جمع اعضای هیات اجرائی خانه کارگر و هیات مدیره کانون بازنشستگان تامین اجتماعی مازندران با تاکید بر اینکه از شروع کار دولت یازدهم به ۲۱۰ هزار نفر در مازندران آموزش داده شده است ، اظهار داشت :‌ از مجموع آموزش دیدگان برای ۱۴ هزار نفر […]

[ad_1]

به گزارش خبرنگار ایلنا از ساری، رضا گرزین در جمع اعضای هیات اجرائی خانه کارگر و هیات مدیره کانون بازنشستگان تامین اجتماعی مازندران با تاکید بر اینکه از شروع کار دولت یازدهم به ۲۱۰ هزار نفر در مازندران آموزش داده شده است ، اظهار داشت :‌ از مجموع آموزش دیدگان برای ۱۴ هزار نفر شغل ایجاد شده است.


مدیرکل فنی و حرفه ای استان مازندران افزود : دولت تدبیر و امید بر خلاف دولت قبل ، برای مراکز آموزشی در سازمان فنی و حرفه ای امکانات و تجهیزات جدید خریداری کرده است تا آموزش در کشور نهادینه شود.


وی ادامه داد : فراموش نمی کنیم با شروع کار دولت یازدهم شور و اشتیاق در جامعه به وجود آمد و اتوبوس دولت که در حال سقوط به دره بود با کمک دولت مردان تدبیر و امید به مسیر اصلی اش بازگشت.


گرزین با بیان اینکه تحریم ، زنجیره ای از تحقیرها را برای مردم کشورمان به وجود آورده بود ، تصریح کرد : با تلاش دولت مردان علاوه بر کاهش تورم ، افزایش رشد اقتصادی و ایجاد ثبات در جامعه ، عزت نیز به ایران بازگشت.


مدیرکل فنی و حرفه ای مازندران افزود : مقایسه ی عملکرد دولت قبل با عملکرد دولت یازدهم ، دستاوردهای بزرگ دولت تدبیر و امید را نشان می دهد.


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس