تاریخ انتشار: ۰۷ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] فاز نخست شبکه ملی اطلاعات صبح امروز رونمایی شد. به گزارش ایسکانیوز، مراسم افتتاح فاز نخست شبکه ملی اطلاعات صبح امروز با حضور اسحاق جهانگیری، معاون اول رییس جمهور و وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار شد. به گفته مسوولان یکی از اهداف راه‌اندازی شبکه ملی اطلاعات این است که کاربران ایرانی در سطح […]

[ad_1]

فاز نخست شبکه ملی اطلاعات صبح امروز رونمایی شد.

به گزارش ایسکانیوز، مراسم افتتاح فاز نخست شبکه ملی اطلاعات صبح امروز با حضور اسحاق جهانگیری، معاون اول رییس جمهور و وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار شد.

به گفته مسوولان یکی از اهداف راه‌اندازی شبکه ملی اطلاعات این است که کاربران ایرانی در سطح کشور بتوانند هر زمانی و هر مکانی و با هر نیازی به این شبکه دسترسی از ظرفیت‌های آن برای انجام خواست ارتباطی خود استفاده کنند.

نصرالله جهانگرد به عنوان رییس سازمان فناوری اطلاعات هدف دیگر از راه‌اندازی این شبکه را این گونه اعلام کرده بود که وقتی می‌گوییم شبکه ملی، در چارچوب جغرافیای کشور بتوانیم دارای یک شبکه باشیم که با مدیریت، کنترل و امنیت خودمان و با کیفیت پایدار به همه سرویس دهیم و هر زمانی که لازم باشد خدمات‌مان را کم، زیاد و گسترده کنیم دست خودمان باشد. همان‌طور که خوشبخانه کل ارتباطات بانکی ما روی شبکه ملی است و بخش اصلی شبکه روی محیط انتقال اینترنت نبوده هیچ دسترسی روی آن نیست که مورد حمله و صدمه قرار گیرد.

۲۰۱۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس