تاریخ انتشار: ۲۸ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] کیمیا علیزاده پس از شکست نماینده کرواسی به دور بعد مسابقات تکواندوی المپیک در وزن ۵۷ کیلوگرم صعود کرد. به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، کیمیا علیزاده پس از شکست نماینده کرواسی به دور بعد مسابقات تکواندوی المپیک در وزن ۵۷ کیلوگرم صعود کرد. علیزاده در این مرحله باید به مصاف حریفی از […]

[ad_1]

کیمیا علیزاده پس از شکست نماینده کرواسی به دور بعد مسابقات تکواندوی المپیک در وزن ۵۷ کیلوگرم صعود کرد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، کیمیا علیزاده پس از شکست نماینده کرواسی به دور بعد مسابقات تکواندوی المپیک در وزن ۵۷ کیلوگرم صعود کرد.


علیزاده در این مرحله باید به مصاف حریفی از کشور اسپانیا برود.


اوا کالویو گامز که حریف علیزاده در مرحله یک چهارم نهایی است در بازی نخست توانست حریف تایلندی خود را با نتیجه ۶ بر ۵ شکست دهد.


اوا


اوا کالویو گامز رنکینگ ۵۵ جهانی را دارد و در سال ۲۰۱۵ نایب قهرمان جهان شده است. وی همچنین در سال ۲۰۱۴ قهرمان اروپا شده است. پیش از آن نیز در سال ۲۰۱۳ مدال برنز رقابت‌های تکواندوی جهانی را به دست آورده بود.


این ورزشکار اسپانیایی مدال طلای مسابقات جهانی دانش‌آموزان در سال ۲۰۱۲ را نیز در کارنامه دارد. پیش از آن نیز یک بار دیگر در سال ۲۰۱۰ موفق به کسب مدال برنز اروپا شد.


این ورزشکار که اولین تجربه المپیکی خود را تجربه می‌کند ۲۵ سال سن دارد و حدود هفت سال از نماینده ایران مسن تر است.


گامز که ورزشکار پر افتخاری محسوب می‌شود، حریف سختی برای نماینده کشورمان است که امیدواریم کیمیا علیزاده موفق به شکست این ورزشکار اسپانیایی شود.


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس