تاریخ انتشار: ۱۴ خرد ۱۳۹۵

– معاون فرماندار کنگاور گفت: مدیران دستگاه های مختلف با همکاری و تعاملات درون بخشی و درون سازمانی مانع از طولانی شدن اتمام پروژه های عمرانی شوند.

به گزارش‌‌‌‌‌“گذارنیوز” به نقل از ایرنا، حجت الله امیری روز پنجشنبه در جلسه بررسی پروژه های عمرانی کنگاور اظهار داشت: تنها در سایه هم افزایی و همکاری دستگاه های اجرایی است که می توان پروژه های عمرانی را با سرعت پیش برد و دامنه خدمات دهی به مردم را گسترش داد.
وی در ادامه در خصوص فاضلاب شهرک حسن آباد کنگاور گفت: زمانی که محله ای غیررسمی بدون نظارت ها شکل می گیرد مشکلاتی هم به دنبال خواهد داشت که نمونه مشخص آن شهرک حسن آباد با مشکلات موجود می باشد که تنها راه مرتفع کردن این مشکلات، مدیریت هنرمندانه مدیران دستگاه های ذی صلاح است.
امیری؛ همچنین از وضعیت تصفیه خانه فاضلاب کنگاور سوال کرد که رییس اداره آبفا کنگاور در پاسخ گفت: این تصفیه خانه اکنون با پیشرفت فیزیکی خوبی همراه است که امیدواریم تا مهر ماه سال جاری به بهره برداری برسد.
حسین جاورسینه افزود: تاکنون بیش از ۶۰ درصد از تجهیزات لازم از کشور آلمان و محصولات داخلی خرید و در محل مستقر شده که در حال نصب می باشد.
در این جلسه مسایل و مشکلات پروژه های عمرانی تمام دستگاه های اجرایی کنگاور مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
شهرستان کنگاور در ۹۴ کیلومتری شرق کرمانشاه واقع شده است.
۷۴۴۷/۸۰۶۶

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس