تاریخ انتشار: ۲۵ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] به گزارش خبرنگار ایلنا ، جلسه هم اندیشی برای احداث زائرسرای مازنی ها در مشهدالرضا شامگاه  دوشنبه با حضور فرمانداران، شهرداران ، بخشداران ، ائمه جمعه ساری تا گلوگاه در سالن اجتماعات فرمانداری بهشهر برگزار شد. معاون عمرانی استاندار مازندران در این جلسه اظهار کرد: این زائرسرا در زمینی به مساحت ۹۷۵ […]

[ad_1]

به گزارش خبرنگار ایلنا ، جلسه هم اندیشی برای احداث زائرسرای مازنی ها در مشهدالرضا شامگاه  دوشنبه با حضور فرمانداران، شهرداران ، بخشداران ، ائمه جمعه ساری تا گلوگاه در سالن اجتماعات فرمانداری بهشهر برگزار شد.


معاون عمرانی استاندار مازندران در این جلسه اظهار کرد: این زائرسرا در زمینی به مساحت ۹۷۵ متر مربع احداث می شود که فاصله آن تا حرم کمتر از ۴ کیلومتر است که بعد از انجام مراحل اولیه ، این پروژه توسط یکی از متخصصین معماری مازندران طراحی شد.


علی نبیان با اشاره به پایان رسیدن مرحله خاکبرداری این زائرسرا افزود: بعد از تأمین منابع مالی لازم، مرحله فنداسیون آن آغاز می شود.


وی ادامه داد: با تمام توان در تلاشیم تا منابع مالی برای احداث زائرسرای مازنی ها در مشهد الرضا  با ۱۴ طبقه در زیربنایی با مساحت بالغ بر ۷ هزار متر مربع تأمین شود تا افراد کم بضاعت و کم درآمد که قصد زیارت علی بن موسی الرضا (ع) دارند از این فضا استفاده کنند.


رییس بنیاد زائر مازندران  گفت: قبض های ده هزار تومانی در نظر گرفته شد که  در نمازجمعه استان از ان برای دریافت کمک های مردمی استفاده  می شود و افراد علاقمند به کمک می توانند  کمک های مالی را به شماره حساب ۰۱۰۸۹۸۰۸۹۸۰۰۶ بانک ملی ایران به نام بنیاد زائر سرای مازندران واریز نمایند.


علی نبیان گفت: این مکان در اختیار ستاد سیاستگذاری ائمه جمعه در کشور و به تبع در استان ها قرار می گیرد و توسط ائمه جمعه شهرها مدیریت می شود تا افراد کم درآمد و یا افرادی که هنوز یکبار به مشهداارضا نرفتند از این فضا استفاده کنند.


مسئول هیأت امنای بنیاد زائر مازندران گفت: مرحله خاکبرداری زائرسرا  با هزینه ای حدود ۷۰ میلیون تومان به پایان رسید و این پروژه باید حداکثر تا سه سال آینده به سرانجام برسد.


حجت الاسلام  انتظاری با اشاره به نقش موثر کمک های مردمی و سازمان های مردم نهاد افزود: در هر شهر یک فرد متدین و امین به عنوان نماینده فرماندار ، شهردار، بخشدار و رییس شورا به ما معرفی شود تا قبوض را در اختیار وی قرار دهیم.


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس