تاریخ انتشار: ۰۹ بهم ۱۳۹۴
امام جمعه موقت تهران:

امام جمعه موقت تهران گفت: نباید خدای نکرده مجلسی بر سر کار آید که بیانیه آمریکایی در آن خوانده شود.

به گزارش”گذارنیوز”  حجت الاسلام و المسلمین صدیقی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته تهران اظهار کرد: انتخابات یک فرصت است. در کشورمان برگزاری انتخابات و شرکت در آن تضمین جمهوری اسلامی و تضمین بقای مردم سالاری و همچنین پشتوانه ملی حکومت است. نه تنها حضور مردم آبروی نظام است بلکه نشان دهنده فرهنگ و رشد آنان نیز است.
وی ادامه داد: باید از فرصت انتخابات که هم حق و هم وظیفه و تکلیف است استفاده کرد. مردم ما مثل گذشته برای حفظ آبروی نظام به شهدای انقلاب و رهبرمان لبیک می‌گویند و انتخابات پرشوری را رقم می زنند.
خطیب نماز جمعه این هفته تهران با اشاره به مسأله نفوذ اظهار کرد: نکند خدای ناخواسته شاهد مجلسی باشیم که بیانیه آمریکایی در آن خوانده شود یا مجلس خبرگان‌مان محل زور آزمایی این گروه و آن گروه شود. مجلس خبرگان سنگر انقلاب و ولایت است. پشتوانه نظام و چشم بینای رهبری است. خبرگان ما مسائل مهم را به رهبری منتقل می‌کند. نباید کسانی حتی به تعداد کم وارد این مجلس شوند که باری برای نظام و دشمن شاد کن باشند.
وی تصریح کرد: با این که شورای نگهبان صلاحیت عده‌ای را احراز کرده است اما تکلیف‌مان هم در مورد مجلس شورای اسلامی و هم در مورد مجلس خبرگان تمام نشده است. باید چشمان‌مان را باز کنیم و از گذشته عبرت بگیریم. مردم بصیر و ولایت‌مدار ما که ۹ دی را رقم می زنند حساستر از گذشته به لیست ها و مبدا ارائه لیست‌ها توجه کنند. ان شاء الله که لیست انتخابی مردم از یک منبع غنی و اسلامی تشکیل شده است.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس