تاریخ انتشار: ۰۱ ارد ۱۳۹۵
انتقاد پزشکیان از راه‌اندازی گشت اخلاقی نامحسوس:

یک نماینده مجلس می گوید: مثلا با گشت اخلاقی نامحسوس چه کاری می خواهند انجام دهند که با گشت اخلاقی محسوس نتوانسته‌اند انجام دهند.

به گزارش “گذارنیوز” ،نماینده اصلاح طلب مجلس شورای اسلامی در مورد راه اندازی گشت اخلاقی نامحسوسگفت:این کارها هیچ مشکلی را حل نمی کند، مثلا با گشت اخلاقی نامحسوس چه کاری می خواهند انجام دهند که با گشت اخلاقی محسوس آن را نتوانسته اند انجام دهند.

وی اظهار داشت: با این روش می دانند که چقدر باید محکمه و دادگاه برای رسیدگی تشکیل دهند تا ثابت شود آیا راست می گویند یا نه، ما به جای اینکه مسله ای را پیشگیری کنیم به دنبال درمان آن هستیم و روش درمان را نیز به خوبی بلد نیستیم .

پزشکیان با طرح این سوال که آیا گشت اخلاقی نامحسوس  درمان است گفت: کجای دنیا تفکر و اندیشه و رفتار را با برخورد درست کرده اند که ما می خواهیم رفتار و تفکر افراد را با برخورد درست کنیم.

وی ادامه داد: ما بعد از ۳۸ سال از انقلاب که این نسل جوان را تربیت کرده ایم  در کار خودمان مانده ایم و نتیجه کار ما بعد از این همه اموزش، نتیجه نامطلوب است، ما مقصریم و به جای اینکه به دیگران حمله کنیم باید برگردیم و رفتار و سیاستهای خودمان را بررسی کنیم که چنین نتیجه ای عاید ما شده است.

این نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: این رفتار از لحاظ روشهای علمی و کارایی هیچ چهارچوب درستی ندارد،ما باید جلوی کارهای خلاف را بگیریم اما روش چگونگی این جلوگیری مهم است و از نظر علمی راه دارد و نمی شود من خودم خلافکار باشم و بعد بخواهم جلوی خلاف را بگیرم ،با دستهای کثیف نمی شود اینه را تمیز کرد باید دست تمیز باشد که بتواند تمیز کند.

وی تاکید کرد:ما فکر می کنیم با امرونهی کردن و دستوردادن امور درست نمی شود بلکه بدتر نیزمی شود.

برچسب ها: برچسب‌ها, ,
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس