تاریخ انتشار: ۲۷ بهم ۱۳۹۵

[ad_1] خبرگزاری تسنیم: در شب دوم از دور رفت بازی‌های لیگ قهرمانان اروپا در مرحله یک هشتم نهایی در یکی از بازی‌های اگرچه تکراری اما حساس امشب (چهارشنبه) بایرن مونیخ میزبان آرسنال خواهد بود؛ دیداری که تازگی ندارد و هر دو تیم در ادوار قبل هم بارها در مراحل مختلف این تورنمنت با هم بازی […]

[ad_1]

خبرگزاری تسنیم: در شب دوم از دور رفت بازی‌های لیگ قهرمانان اروپا در مرحله یک هشتم نهایی در یکی از بازی‌های اگرچه تکراری اما حساس امشب (چهارشنبه) بایرن مونیخ میزبان آرسنال خواهد بود؛ دیداری که تازگی ندارد و هر دو تیم در ادوار قبل هم بارها در مراحل مختلف این تورنمنت با هم بازی کرده‌اند.

در زیر آمار و ارقام مربوط به دو تیم را بررسی می‌کنیم.

ترکیب احتمالی دو تیم به شرح زیر است:

بایرن مونیخ: نویر، آلابا، هوملس، مارتینز، لام، ویدال، آلونسو، آلکانتارا، مولر، لواندوفسکی و روبن

آرسنال: اوسپینا، بیرین، موستافی، کوشیلنی، مونرئال، کوکولین، الننی، ولکات، اوزیل، ولبک و سانچس

مقایسه این دو ترکیب کفه ترازو را کمی به سود بایرن سنگین می‌کند. با این ترکیب بایرن ۸ گل زده و ۳ پاس گل داده است، میانگین سنی ۲۹٫۱، میانگین قد۱۸۲٫۹، میانگین شوت در هر بازی ۱٫۷، درصد برتری در دوئل‌های هوایی ۴۹، میانگین دریبل‌ها در هر بازی ۱٫۲ و میانگین تکل‌ها در هر بازی ۱٫۵ است.

آرسنال اما ۹ گل زده و ۷ پاس گل داده است، میانگین سنی ۲۶٫۵ و میانگین قدی ۱۷۹٫۸ دارد. همچنین میانگین شوت در هر بازی برای این تیم ۱٫۳، درصد موفقیت در دوئل‌ها ۶۸، میانگین دریبل در هر بازی ۱٫۱ و میانگین تکل‌ها در هر بازی ۱٫۷ است.

 بایرن مونیخ - آرسنال؛ چالش‌های آماری یک دیدار تکراری

در ۶ بازی اخیر دو تیم در رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا بایرن مونیخ ۳ بار و آرسنال ۲ بار به برتری رسیده و یک بازی مساوی شده است. این یعنی برای بازی چهارشنبه شب باواریایی‌ها روی کاغذ شانس بیشتری برای رسیدن به پیروزی دارند. در ۶ بازی اخیر درصد بردهای بایرن ۵۰ و آرسنال ۳۳ بوده است.

 بایرن مونیخ - آرسنال؛ چالش‌های آماری یک دیدار تکراری

بایرن در ۶ بازی اخیرش ۵ برد و یک مساوی کسب کرده است و بازی بعدی‌اش در لیگ آلمان مقابل هرتابرلین است. این تیم فرایبورگ را ۲ بر یک، وردربرمن را ۲ بر یک، ولفسبورگ را یک بر صفر و اینگولشتات را ۲ بر صفر شکست داده و مقابل شالکه به تساوی یک بر یک رسیده است.

آرسنال اما ۴ برد و ۲ شکست در کارنامه‌اش دارد و بازی بعدی در انگلیس در رقابت‌های جام حذفی و مقابل سوتون یونایتد است. این تیم ۴ بر صفر مقابل سوانزی، ۲ بر یک مقابل برنلی، ۵ بر صفر مقابل ساوثهمپتون و ۲ بر صفر مقابل هال به برتری رسیده و ۲ بر یک مقابل واتفورد و ۳ بر یک مقابل چلسی شکست خورده است.

 بایرن مونیخ - آرسنال؛ چالش‌های آماری یک دیدار تکراری

در رقابت‌های مرحله گروهی لیگ قهرمانان این دوره بایرن مونیخ ۱۴ گل زده که از این تعداد ۹ گل در جریان بازی، ۳ گل از روی ضربات کاشته و ۲ گل هم از روی نقطه پنالتی زده شده است. همچنین میانگین شوت در هر بازی این تیم ۲۰و میانگین گل ۲٫۳ است. درصد تبدیل کردن شوت‌ها به گل هم ۱۱ است.

آرسنال اما ۱۸ گل زده و از این تعداد ۱۵ گل در جریان بازی، یک گل با ضدحمله، یک گل از روی نقطه پنالتی و یک گل هم گل به خودی حریفان بوده است. میانگین شوت در هر بازی ۱۳ و میانگین گل در هر بازی ۳ است و درصد تبدیل کردن شوت‌ها به گل ۲۳ است.

 بایرن مونیخ - آرسنال؛ چالش‌های آماری یک دیدار تکراری

در این بازی‌ها بایرن مونیخ ۳۵ درصد حملاتش را از سمت چپ، ۲۷ درصد از مرکز زمین و ۳۸ درصد را از سمت راست ترتیب داده است.

آرسنال اما ۳۲ درصد از سمت راست، ۳۲ درصد از مرکز زمین و ۳۶ درصد از سمت چپ حمله کرده است.

 بایرن مونیخ - آرسنال؛ چالش‌های آماری یک دیدار تکراری

بایرن مونیخ ۱۶ درصد شوت‌هایش را از سمت چپ، ۷۲ درصد از مرکز زمین و ۱۳ درصد از سمت راست زده است. آرسنال اما ۱۳ درصد از سمت راست، ۷۴ درصد از مرکز زمین و ۱۳ درصد از سمت چپ زده است.

 بایرن مونیخ - آرسنال؛ چالش‌های آماری یک دیدار تکراری

۹ درصد شوت‌های بایرن مونیخ از داخل محوطه ۶ قدم، ۵۵ درصد از داخل محوطه جریمه و ۳۶ درصد از بیرون از محوطه جریمه بوده است. آرسنال هم ۶ درصد از شوت‌هایش را از داخل محوطه ۶ قدم، ۷۰ درصد از داخل محوطه جریمه و ۲۳ درصد از بیرون از محوطه جریمه زده است.

 بایرن مونیخ - آرسنال؛ چالش‌های آماری یک دیدار تکراری

در بازی‌های مرحله گروهی بایرن مونیخ ۱۹ درصد از زمان بازی‌ها را به طور میانگین در یک سوم زمین خود، ۴۸ درصد در میانه زمین و ۳۳ درصد در یک سوم زمین حریف بوده است.

آرسنال ۲۲ درصد در یک سوم زمین خود، ۵۰ درصد در میانه زمین و ۲۷ درصد در یک سوم زمین حریف بوده است.

 

 بایرن مونیخ - آرسنال؛ چالش‌های آماری یک دیدار تکراری

[ad_2]

منبع:برترینها

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس