تاریخ انتشار: ۰۷ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با بیان اینکه باید مردم را در برابر تمام بیماری‌ها توانمند کنیم، اظهار کرد: امیدوارم رویداد «جشنواره فیلم سلامت» طلیعه‌ای باشد برای اقدامات بیشتر و بهتر باشد و در دولت‌های آینده هم ادامه پیدا کند. سیدحسن قاضی‌زاده هاشمی که شامگاه ششم شهریور در اختتامیه‌ی «نخستین جشنواره‌ی فیلم سلامت» […]

[ad_1]

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با بیان اینکه باید مردم را در برابر تمام بیماری‌ها توانمند کنیم، اظهار کرد: امیدوارم رویداد «جشنواره فیلم سلامت» طلیعه‌ای باشد برای اقدامات بیشتر و بهتر باشد و در دولت‌های آینده هم ادامه پیدا کند.

سیدحسن قاضی‌زاده هاشمی که شامگاه ششم شهریور در اختتامیه‌ی «نخستین جشنواره‌ی فیلم سلامت» سخن می‌گفت ضمن بزرگداشت یاد شهدای دولت به خصوص شهیدان رجایی و باهنر، یاد و خاطره داوود رشیدی هنرمند تازه درگذشته را نیز گرامی ‌داشت و درباره‌ی برگزاری این جشنواره گفت: امیدوارم این رویداد طلیعه‌ای باشد برای اقدامات بیشتر و بهتر و در دولت‌های آینده هم ادامه پیدا کند. از کسانی که به تیم برگزاری جشنواره برای رونق دادن به جشنواره کمک کردند به ویژه محمد هادی ایازی و ابراهیم داروغه‌زاده(رئیس و دبیر جشنواره) سپاسگذارم.

وی افزود: برای پیشرفت راهی جز آگاهی بخشی نیست. حتماً باید مردم را در برابر همه‌ی بیماری‌ها از جمله بیماری‌های جسمی توانمند کنیم که البته به عقیده‌ی ما پزشکان، مقدمه‌ی همه‌ی بیماری‌ها در حوزه‌های سیاسی، اقتصادی و اجتماعی نیز مربوط به همین بخش است. امیدواریم در آینده هم این کار استمرار داشته ببینید و شاهد نقش آفرینی بیشتر هنرمندان باشیم.

وزیر بهداشت که در این مراسم برای تقدیر از پوران درخشنده به دلیل استمرار در ساخت فیلم‌هایی در رابطه با آسیب‌های اجتماعی به روی صحنه رفته بود، در بخش دیگری برای تقدیر از رامبد جوان برای گسترش نشاط در جامعه با اجرای برنامه‌ی «خندوانه» نیز به روی صحنه رفت.

قاضی‌زاده هاشمی با تقدیر از فعالیتهای این هنرمند در راستای نشاط جامع گفت: از تلاش‌های آقای جوان برای سلامتی مردم و تأثیری که در پیشگیری از بیماری‌های اعصاب و روان در جامعه داشته است، تشکر می‌کنم و امیدوارم به عنوان یک ایرانی هر آنچه می‌توانم در راستای حمایت از این ایده‌های خوب انجام دهم و از هیچ کاری فروگذار نکنم.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس