تاریخ انتشار: ۲۶ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] معاون تربیت و آموزش نیروی انتظامی با اشاره به شرایط کشور، وضعیت جغرافیایی و همسایگان و نقطه امن جمهوری اسلامی، افزود: باید همه تلاش کنیم تا بتوانیم کارها را به بهترین شکل انجام و امنیت را برای مردم تامین کنیم. به گزارش ایسنا، سردار امیرحسین یاوری در مراسم صبحگاه مشترک نیروهای انتظامی استان کرمان […]

[ad_1]

معاون تربیت و آموزش نیروی انتظامی با اشاره به شرایط کشور، وضعیت جغرافیایی و همسایگان و نقطه امن جمهوری اسلامی، افزود: باید همه تلاش کنیم تا بتوانیم کارها را به بهترین شکل انجام و امنیت را برای مردم تامین کنیم.

به گزارش ایسنا، سردار امیرحسین یاوری در مراسم صبحگاه مشترک نیروهای انتظامی استان کرمان و تحلیف فراگیران آموزش دوره کاردانی و بالاتر مرکز آموزشی شهید باهنر کرمان اظهار کرد: برنامه اقدام و عمل معاونت تربیت و آموزش ناجا در سال جاری متکی بر حوزه اصلی مهارت افزایی است که در سه حوزه تیراندازی، افزایش توان رزمی و خودامدادی و دگرامدادی متمرکز شده که اگر تغییر جدی در این حوزه به وجود آید، بخش عمده ای از هزینه های تحمیلی به شدت کاهش پیدا می کند.

وی با اشاره به فراگیری مسائل مختلف در دوره‌های آموزشی بیان کرد: امروز برای سربازانی که مرخص می‌شوند، روز مهمی است و امیدواریم سربازان آموزش‌ها را به خوبی در عمل به کار بگیرند، زیرا هر رفتار و گفته شما بر جامعه و به ویژه وجهه ناجا تاثیرگذار است.

غلامرضا مختاری فرمانده مرکز آموزشی شهید باهنر ناجا نیز با اشاره به روحیه و آمادگی سربازان در دفاع از کشور تصریح کرد: دشمنان باید بدانند اگر ما را تحریم و تهدید کنند به خوبی در برابر آنها پایداری می کنیم.

وی اظهار کرد: سربازان با روحیه ایثار، از خودگذشتگی و علاقه به اسلام و ایران عزیز در این برهه از زمان به ندای پیامبرگونه رهبری لبیک گفته و دین خود را به اسلام و ایران ادا می کنند.

وی افزود: نیروی انتظامی با عزت و عظمت همیشگی، آماده حراست از جان، مال و ناموس کشور است و برای ایستادگی در برابر دشمنان نظام اسلامی نیز در جای‌جای ایران اسلامی آماده است.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس