تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: با هر عاملی که مانع از ایفای وظیفه قانونی نیروی انتظامی باشد، می‌بایست قاطعانه برخورد کرد. به گزارش گذارنیوز، سردار سرلشکر محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در سخنانی به مناسبت هفته نیروی انتظامی، ضمن تقدیر از تلاش‌های صورت گرفته برای تأمین امنیت کشور، از استقرار آرامش […]

[ad_1]

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: با هر عاملی که مانع از ایفای وظیفه قانونی نیروی انتظامی باشد، می‌بایست قاطعانه برخورد کرد.

به گزارش گذارنیوز، سردار سرلشکر محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در سخنانی به مناسبت هفته نیروی انتظامی، ضمن تقدیر از تلاش‌های صورت گرفته برای تأمین امنیت کشور، از استقرار آرامش فردی و اجتماعی به‌عنوان یکی از وظایف خطیر نیروی انتظامی یاد کرد و گفت: فقدان آرامش و امنیت امکان فعالیت‌های اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و سیاسی را از میان می‌برد.


رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در همین زمینه به ماده ۳ قانون نیروی انتظامی اشاره کرد و گفت: ‌ بر اساس این ماده، هدف از تشکیل نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران، استقرار نظم و امنیت و تأمین آسایش عمومی و فردی و نگهبانی و پاسداری از دستاوردهای انقلاب اسلامی در چارچوب این قانون در قلمرو کشور جمهوری اسلامی ایران است، بنابراین با هر عاملی که مانع از ایفای وظیفه قانونی نیروی انتظامی باشد، می‌بایست قاطعانه برخورد کرد.


باقری جلب رضایت مردم، احساس امنیت روانی و اجتماعی مردم و حاکمیت قانون را از مهم‌ترین وظایف نیروی انتظامی دانست و گفت: تلاش مجموعه خدوم نیروی انتظامی همواره باید بر این اصول استوار باشد که در سایه مردم‌داری، قانون‌مداری، حرفه‌ای‌گرایی، روزآمدی و با رویکردی تکلیف مدارانه و واقع‌بینانه به مسائل جامعه، امنیت و اقتدار را تقویت کند و نقش خود را به‌عنوان یک سازمان مقتدر و موفق ایفا کنند.


رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در پایان با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان و تجلیل از جانبازان و ایثارگران نیروی انتظامی در دوران هشت سال دفاع مقدس و عرصه نظم و امنیت تصریح کرد: نیروی انتظامی توانسته است با بهره‌گیری از نیروی انسانی مؤمن و متعهد، امنیتی در شأن نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران فراهم بیاورد.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس