تاریخ انتشار: ۰۲ ارد ۱۳۹۵
آیت‌الله وحید خراسانی:

یکی از مراجع برجسته تقلید تاکید کرد: حقا و انصافا باید از تلاش‌های آقای ظریف در وزارت امور خارجه و دکتر هاشمی در وزارت بهداشت قدرانی کرد و هر دو وزیر با دقت کار کرده و به رفع مشکلات می‌پردازند.

به گزارش”گذارنیوز”، آیت‌الله حسین وحید خراسانی ظهر امروز در دیدار با وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با اشاره به تلاش‌های دولت گفت: دولت تلاش‌های گسترده‌ای انجام داده و سلام مخصوص مرا به دکتر روحانی، رئیس جمهور برسانید.

وی با اشاره به خدمات قاضی‌زاده هاشمی در وزارت بهداشت اظهار داشت: این وزارتخانه توفیقات بسیاری داشته که از خدمات شما حقا و انصافا قدردانی می‌کنم.

این مرجع تقلید به موضوع اهمیت سلامت اشاره کرد و یادآور شد: سلامت اهم مطالب است و هر امر انسان عملا و اخلاقا متوقف به سلامت است.

آیت‌الله وحید خراسانی تصریح کرد: کار شما مهمترین کار است و اگر جریانی ایجاد شود که همه مردم آنچه دخیل در سلامت است را رعایت کنند، همه موضوعات درست می‌شود.

وی با اشاره به اهمیت درست صحبت کردن خاطرنشان کرد: باید با دنیا با حسن کلام صحبت کرد و این دستور دین است و اسلام نیز بر این امر تاکید دارد.

این مرجع تقلید با اشاره به خدمات محمدجواد ظریف در وزارت امور خارجه و قاضی‌زاده هاشمی در وزارت بهداشت ابراز داشت: حقا و انصافا باید از تلاش‌های آقای ظریف در وزارت امور خارجه و دکتر هاشمی در وزارت بهداشت قدرانی کرد و هر دو وزیر با دقت کار کرده و به رفع مشکلات می‌پردازند.

آیت‌الله وحید خراسانی با اشاره به کار اطبا بیان کرد: اطبا با افرادی سر و کار دارند که دل شکسته هستند و در میان آنها نیز افرادی هستند که از نظر مالی مشکل دارند که باید به آنها کمک کرد.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس